Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.
Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/
4 Kandelaars Zweden 2e helft 19e eeuw,nikkel. 2 gemerkt: Eskilund, H. tot 22.5 cm.
Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
3 Delen oud tin o.a; tinnen kruik 20-er jaren, 1x grote tinnen maar 20-er jaren, 1x tinnen beker 19e eeuws. Cond.: G
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M
Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen