Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U
Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G
6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes
Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G
6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.
2x Royal Copenhagen. 1 Meisje met gans 19cm. 1 Jongen met fruitmand 16cm. Cond.: U
Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.
3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U
Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G
Jugendstil Boheemse vaas in de vorm van een tulp ca. 1920, met bloemen beschilderd in de kleuren lichtgroen en rose, 33xø12cm. Cond.: U
Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.
Antiek ivoren parfumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Flesje is compleet uitgesneden met Aziatische voorstellingen 7,5x3,3x2cm. Cond.: G
Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G
Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G
3 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegraveerd 4x2,5cm, 1x vierkant pillendoosje met een reptiel uitgewerk...
3 Japanse borden ca. 1900 beschilderd met vogels, bloemen en insecten.
3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...
2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.
Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.
6 Ruitgeslepen Anna Groen glazen, 20e eeuw Cond:G, H.12xø6cm.
Schemerlampje van glas in de gallee stijl. Glazen voetje met glazen kap. Jugendstil motieven. 2 fittingen boven en 1 fitting onder. 21e eeuw, 32xø23cm.Cond.: U
3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dame ca. 1930 staand op sokkel geheel handbeschilderd met vele kleuren. Beeld is goed, maar missen 2 vingers. 60x16x20cm.
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
57-delig servies gemerkt Koninklijk Pr. Tettau 2e helft 20e eeuw, o.a; 6 dinerborden, 11 soepborden, 16 ontbijt/dessertborden, juskom, 4 vleeswaren schaaltje, 2 vleesschotels, 1 broodschaal, 1 slascha...
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U