Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Duits handbeschilderd 'Rosenthal' porseleinen presenteerblad met figuren decor. 20e Eeuw. 'Handgemalt monogram A.H'. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.
Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.
Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.