Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee grote messing kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 32 x 19 cm ø. In goede staat.
Antiek Duitse eikenhouten gestoken Luster Mänchen lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse Empire-stijl messing wandkandelaren. Geëlektrificeerd. Afmeting: 20 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Peter Bersch. 1984. Nr. 12/40. Vrouwelijke naaktfoto. Fotografie op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.
Lot van vier oude camera's. Eén Kodak Brownie Flash. Eén Kodak Brownie Holiday. Eén Lumiere L'automatique a pellicules. Eén Zeiss Ikon. Functies niet getest. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwijk, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm...
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren ovale fotolijst, 835/000, met bewerkte rand en parelranden. Voorzien van een bolglas. 12x15,5cm. MT.; Moerkerk & Co Haarlem jl: M: 1947. In goede staat
Stel zilveren fotolijsten, 835/000, met een bewerkte rand. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, ca 1935. 10,5x15cm. In redelijk goede staat
Lot zilver met een fotolijst met bewerkte rand, 13x18cm, een hengselmandje uit filigrain, bedelketting met bedels, 3 bekertjes en een vogelstrooiertje, diverse gehaltes.