Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...
Aparte 18e eeuwse Friese stoelklok. Aparte wijzerplaat met wekker. Afmeting: 73 x 25 x 35 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand, kwartierslag uurwerk, wekker en datumaanduiding. Mooie beschildering. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tafelklok met industriële voorstelling en stil Junghans uurwerk. Circa 1915. Compositie metaal. Originele beschildering. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde religieuze klok met boulle inleg, verguld messing. Kleine beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Hollandse Friese notarisklok met wekker en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met seconden aanduiding en geslepen glas. 20e Eeuw. Slagwerk op bel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Weense geeboniseerde pendule met kwartierslag en messing beslag. Circa 1830. Slinger mist. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met paardjeskroon. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse pendule met schildpad imitaat en brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws Frans klokkenstel met amors (cupido's). Compositie metaal met messing. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Oudere reparaties. Afmeting...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans. Gesigneerd A. Wille Apeldoorn. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel. F. Luppens, Brussel. Circa 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Afmeting: 140 cm. Staat: In goede staat.