Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren blaadje
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met gezaagde ovalen en voorzien van een parelrand. Voorzien van glasplaatje. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:V:1905. 24x14x3cm. ca 240 gram. ...

J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten
Startpreis 150 EUR

J. Vincken. 1914 - ...... . Grachtgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 38 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Startpreis 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

2x Smart Watch, dames+heren
Startpreis 35 EUR

Twee smart watches met bluetooth. Een rechthoekig model en een model met klemband. Beiden in doos.

Zilveren dameshorloge met chatelaine
Startpreis 180 EUR

Zilveren chatelaine met signetten en horloge, 833/000. Klein hanghorloge aan een chatelaine met 2 stempels en een sleutel. MT.: W.Husselman, Deventer 1824/1870.

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Ergebnis: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Peter Keil,
Startpreis 180 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Groot zilveren bestek, Haags Lofje
Ergebnis: 1.300 EUR

Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...

Friese zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Citizen horloge
Startpreis 80 EUR

Citizen horloge, double horloge met rechthoekig gecontourneerde kast voorzien van een milanese band met klipsluiting met veiligheid. Voorzien van secondewijzer dag- en datumaanduiding. kastnummer 4-75...

Antiek mes met zilveren heft 1830
Startpreis 120 EUR

Antiek mes met zilveren heft, 833/000, gedreven met een voorstelling van schaatsters en een arreslee met figuren. Voorzien van een hond op het uiteinde van de steel. jl.:V: 1830. 26 cm. In goede staat

Zilveren tang
Startpreis 100 EUR

Zilveren aspergetang, 800/000, met geribde bekken en grepen versierd met floraal decor. 27 cm. In redelijk goede staat.

Zilveren besamim houder
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...

4x Oude Duitse affiches
Startpreis 120 EUR

Vier oude Duitse film affiches. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Unter Seidenen Betten + Super harter Engel (thriller) + Diana Tochter der Wildnis + Die Schein Heiligen von Geldofen. Afmeting: 60...

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Startpreis 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startpreis 40 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

Set zilver, breidop/armband/hanger
Ergebnis: 30 EUR

Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat

Diverse sieraden
Ergebnis: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Ergebnis: 20 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

Set antieke koetslampen, 1900
Startpreis 50 EUR

Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Plated kandelaren
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij maanlicht
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

4 Zilveren bedels
Startpreis 60 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

Gebedenboekje met schildpad
Startpreis 100 EUR

Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat