19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.
Eiken met coromandelhout Amsterdamse School bijzettafel. Circa 1930. Lichte fineerschades. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse boeren Biedermeier grenenhouten linnenkast in originele bierverf. Circa 1850. Afmeting: 202 x 165 x 55 cm. In goede staat.
Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten, laat Biedermeier, halspiegel. Afmeting: 71 x 72 cm. In zeer goede staat!
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel met lades en kaarskandelaren. Afmeting: 105 x 120 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse Windsor kinderstoel. Circa 1900. Afmeting: 101 x 42 x 52 cm. In goede staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.
Antiek engelse mahoniehouten spiegel met etages ca 1890 130x105x20 in goede staat.
Twee antieke Thonetstoelen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 111 x 40 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Goudkleurige spiegel naar antiek voorbeeld, met vrouwen medaillon. 21e Eeuw. Rococo-stijl. Composiet. Afmeting: 175 x 53 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel met mooie patina. Afmeting: 80 x 64 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 89 x 56 x 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Louis Philippe pronkvertico met Rococo rozensnijwerk. Van binnen met wortelhout gefineerd. Circa 1870. Afmeting: 148 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Drie laden commode. Circa 1900. Noten op zachthout gefineerd. Gerestaureerd. Afmeting: 101 x 77 x 52 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Licht noten Art Deco achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke mahoniehouten 19e eeuwse armstoel met petitpoint bekleding en klauwpoten. 125x75x79 cm in goede staat.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 129 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Zes moderne lederen, beige kleurige armleunstoelen op wielen. Afmeting: 90 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurbak. Dubbelzijdig op gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 60 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delige eikenhouten Jugendstil verzamelaars vitrine met facet geslepen glas. Circa 1915. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 47 x 120 x 180 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.
Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Hollands theekastje met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Duitse notenhouten Gründerzeit bureaustoel met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 82 x 65 x 69 cm. In goede staat.
Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.
Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met antiek slot en sleutel. Afmeting: 76 x 147 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 70 x 125 x 58 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theetafel met etage en gebogen poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art-Deco kapspiegel met lades die je kunt wegklappen.is wel een restauratie objecten een zitbankje met klep. Ca. 1930 165x72x40 cond.R/S
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl bijzettafel. Circa 1925. Afmeting: 64 x 42 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandgarderobe met leeuwenkoppen en spiegel. Circa 1920. Afmeting: 50 x 105 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Biedermeier-stijl 'Ohrenbackensessel' oorstoel. 20e Eeuw. Vlek + gat bekleding. Verder in goede staat. Afmeting: 116 x 60 x 76 cm.
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse ijzeren kluis met sleutels. Martens Doetinchem. Afmeting: 70 x 67 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.