Vijf oude/antieke messing kandelaren. Onder andere: Menora en vier olielampen. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met spreuk en figuren gravering. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen olielampjes. Zeer oud. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke blikken gepolychromeerde kerk met buste. Adolph Kolping (gips) beschilderd met: Für den wiederaufbau der Ruhestätte Adolf Kolping. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Lot van dertien oude/antieke olielampen, divers. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp met vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie maal terracotta antiek. Archeologische bodemvondsten. Onder andere: Amfora, trechtervormig object, schaal. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kasper theater + goochelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten pijpenfoedraal met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met bronzen leeuwen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Grote smeedijzeren groene buitenlantaarn. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x 81 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Sikes hydrometer. Loftus London. In mahoniehouten kist met bandintarsia. Compleet en in goede staat. Afmeting: 6 x 20,5 x 10 cm.
Lot van acht oude Chinese rolschilderijen met diverse decors. 20e Eeuw. Gesigneerd. Diverse technieken. Diverse maten. In goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.
Bronzen tafellamp met figuren onder ranken. Op houten zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .
Oude messing retro bureaulamp met groen glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...
Handgeschilderde kopie van een 16e eeuws Byzantijns ikoon. Met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
19e Eeuwse kinderwagen op hoge wielen met bladvering, porseleinen grip, vlechtwerk en bruin leren kap. Afmeting: 137 x 50 x 110 cm. In goede staat.
Groot lot, twee dozen oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, doofpot etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote zware bronzen tafellampvoeten met notenhout. Chinese-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....
Twee antieke blikken spaarpotten met mechanisme (bel toren). Circa 1900. Nederlandsch Zendelingen genootschap. Koloniaal. Afmeting: 27 x 21 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote oude notenhouten tafellampen met beschilderde lederen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Egyptische parfumflacons. En één olie + azijn kandelaar. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse jardiniere met spiegelconsole in Barok-stijl. Circa 1870. Compositie metaal. Afmeting: 19 x 48 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken petroleumlamp met messing. Circa 1900. Geëlektrificeerd. Basis pootje verbogen. Afmeting: H 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delige Rococo-stijl bronzen bureauset. Circa 1900. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren, inktpot, en schaaltje. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Groot lot diversen zilvertin. 20e Eeuw. Onder andere: dekselschalen, sausieres, tablets. Afmeting: circa 25 - 45 cm. In goede staat.
Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat