18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...
Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...
19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Neo Gotische Charles Dix automaat pendule met glazen bronsspiraal. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 31 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier schilderijklok met drie maal slagwerk. Circa 1840. Figuren voorstelling met paardenkar en soldaat bij kerk. Schilderij heeft craquele. Slagwerk behoeft aandacht. Afmeting: 75 x 85 c...
60-er Jaren Jaeger LeCoultre Atmos klok. Nr. 90401. Gebruikssporen. Functies niet getest. Afmeting: 22,5 x 16,5 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 32 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuws nachtlicht Tournant klok. Historisme. 1880. Compositie metaal. Functie niet getest. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brons. Circa 1860 - 1880. Neo Renaissance met phenixen, zuilen, en kop en heraldiek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 47 x 18 cm...
18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en originele polychromie. Bovenste gietstuk los erbij. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Schwarzwald Bismarck klok met koekoek-functie. Circa 1850. Afmeting: 49 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Leuk klein antiek Frans albasten klokkenstel met Sevres plaquette en messing. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 19 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek zwart marmeren klokkenstel met citadel koepels en volle zuilen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Enkele chips + beschadigingen. Afmeting: 30 - 34 cm. In re...
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeer kleine 19e eeuwse miniatuur Vorderzappler met parelmoer. Glazen stolpje mist. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bureauklok met wekker. Boer met kruiwagen. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met draaischijf in uurwerk. Firma Thomas Haller. Circa 1890. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met ridder te paard. Compositie metaal met marmer. Goudkleurig. Stuk los erbij. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen bureauklok met vrouw en emmer. Eén wijzer weg. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.
Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.