Oude Chinese cloisonne wierookpot met deksel, florale decors, vergulde Foo-hondenkoppen en bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14 x 11,8 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke gesigneerde messing microscoop. Door Dr. Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. In originele mahoniehouten kist met accessoires. Afmeting: 13 x 19,5 x 31,5 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden apothekers gaper met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote oude wit-marmeren schouw met ranken. Getoogd. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 115 x 31 x 158 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Antieke Hollandse scheepskijker op drie-poot standaard. Eisma van der Bildt - Amsterdam. Eindstuk met glas mist. Afmeting: 39 x 44 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame 18e- 19e eeuwse Chinese wijnhouder in typische U-vorm. Met drie spits toelopende poten. Fijn gedecoreerd met emaille maskers met tanden. Ook op onderbodem verguld drakenhandvat en binnenin bl...
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.
Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.
Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse picknickmand met originele inhoud. Drew & Sons Paccadilly Circus London. Afmeting: 28 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaren. Compositie metaal en messing reservoir. Circa 1900. Afmeting: circa 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Acht antiquarische albums met voetbal verzamelkaartjes. Twee maal tweehonder vooraanstaande voetballers, competitie 1931-1932 K.N.V.B. Miss Blanche album, K.N.V.B. B-elftallen, derde serie. Goal 2, vo...
Antieke Duitse viool. Sächs Musikinstrumenten Manufactur Schuster Markneukirchen im Sachsen. 1930. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee grote messing kaarskandelaren met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Twee mooie grote bronzen Empire kaarskandelaren met bobeches en graveringen. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil hanglamp. Gesigneerd Jean Noverdy. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee oude goudkleurige Chinese jade amuletten met vleermuizen etc. Afmeting: 7 - 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren met graveringen. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gietijzeren tuinbank-zijkanten met druivenranken. Afmeting: 80 x 74 x 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen brandewijnkom met vijf bodemmerken. Interessant!!. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 8 x 34 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees cloisonné dekselpot met vergulde Foo-hond en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee vijftien-lichts kandelaren van het merk Fink. Afmeting: 58 x 38 cm ø. In goede staat.
Twaalf oude Franklin Mint porseleinen speeldoosjes met Russische decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 6 - 8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren krekel-ei met schroefdraad. Twee-delig. Opengewerkt. Circa 1900. Afmeting: 7 x 4,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen met cloisonne en albast vaasjes. Met handbeschilderde putti decors en florale cloisonne. Gesigneerd A. Afmeting; 17,5 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten barograaf. Jules Richard Paris. Circa 1920. Afmeting: 14 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Lot van minstens twintig antieke diverse fietscarbidlampen. Afmeting: circa 18 - 30 cm. In redelijke staat.
Antieke gietijzeren haardplaat met druivenranken. Gerestaureerd. Afmeting: 90 x 75 cm. In redelijke staat.
Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van negentien antieke carbidlampen (fiets). Divers. Afmeting: circa 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Annotatie 1644 Hollandia pro patria. Gerestaureerd. Afmeting: 94 x 72 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke etalage koppen. Divers. Circa 1930 en later. Diverse materialen. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Groot antiek Japans of Chinees lakwerk diorama gemaakt van kurk. Pagodes en rotsen met kraanvogels. Circa 1900. Afmeting: 31 x 45 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zware antieke gietijzeren deurstopper in de vorm van een zwaan. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.
Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.
Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gietijzeren tafelbel in schildpadvorm met opdraai mechaniek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 14 x 9 cm. In goede staat.
Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.
Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee Oosterse lakwerk schriftplanken met boeddha's. Handgeschilderd. Mooie patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen historisme paraplubak met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 34 cm ø. In goede staat.
Antiek ijzeren Jugendstil kledingrek. Circa 1915. Afmeting: 104 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.
Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerd bronzen Russisch reis ikoon. Triptychon. Afmeting: 8 x 19,5 cm. In goede staat.
Twee oude 50er - 60er jaren etalage bustes. Afmeting: 56 - 70 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek koperwerk. Twee dozen vol. Onder andere: Haardset, snotneuzen, aker, pannen etc. Afmeting: 20 - 60 cm.
Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.
IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.
Grote Art Nouveau-stijl beschilderde metalen lamp met marmeren basement. Beschadiging marmer onderrand. Vrouw draagt lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 32 cm ø. In redelijke staat.
Zeer groot lot oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, kolenkitten, kandelaren, vijzel, vazen, kanonnen etc. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten citer met houtsnijwerk op deksel. Historisme. Duitsland. Joseph Kriner Würzburg. Afmeting: 23 x 52 x 6 cm. In goede staat.