Oude ronde Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met Chinese godheden en vliegende draak. Afmeting 1,8 x 32 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en Swastika's. Gecontourneerd. Beschadigd. Afmeting: 4,5 x 14,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met Foo-honden en florale decor. Randschades. Afmeting: 7 x 14,7 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Perzische wandtegel met florale decor. Afmeting: 4 x 20 x 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden, floraal/goud decor. Eén bord haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met paradijsvogel, floraal en goud decor. Chip dekselrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels, floraal. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits K.P.M. porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Sauciere en schaal. Handbeschilderd met florale decor, vlinder en goud decor. Chips bodemrand sauciere. Afmeting: 25 - 32 cm. In red...
Twee maal Duits porselein. Eén maal K.P.M. sauciere, floraal, vlinder en goud decor, circa 1900. Eén maal sauciere lepel, ongemerkt, K.P.M.-decor. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen. Eén mist tempelleeuw. Verder in goede staat.. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Oud porseleinen lampetstel in Japanse Imari-stijl. Afmeting: 26 x 34 cm ø. In goede staat.
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee keramieken vogels. Bestaande uit: Eén maal Goebel, W. Germany 1967, chipje snavel. Eén maal genummerd A4, zwarte vogel op stam. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Duitse Zillermahler porseleinen kat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figurengroep. Twee kieviten. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Eén maal bloemenmeisje Lladro-Spanje. Eén maal Bing en Grøndahl figurengroep. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Roemenië? Bestaande uit: Porseleinen tabakspijp, kok, meisje met hond, figuur/drinkflacon. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Antieke Franse Majolica polychrome keramieken schenkeend. Circa 1915. Gemerkt St. Clement France. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zes diverse oude porseleinen Duitse figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf danseressen, Dresden etc. Eén edelman. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Antieke Spaanse of Franse polychrome Fayence scheerbekken met duif. Oude haarscheur. Afmeting: 8 x 25,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Eén maal visschaal Makkum, chips. Twee borden Porceleyne Fles, floraal, goed. Afmeting: ø 23 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoisserie decor. Chips + restauratie. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen wandborden met damesportretten. Eén bord gerestaureerd. Afmeting: ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met damesportretten. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen borden met dames en herenportret. Damesbord beschadigd. Afmeting: 17,3 - 18,5 cm. In redelijke/staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen bord in houten omlijsting. Verso gesigneerd 1846 Chatrau des Tuileries. Iets goud af. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid oud Engels Wedgwood servies, Queen Ware. Bestaande uit: Negen grote borden, negen ontbijtborden, negen soepborden, negen desertschalen, vijf ovale schalen, ronde diepe schaal, tablet, melk/...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Twee maal met chinoiserie decor. Eén maal gecontourneerd, florale decor. Eén bord twee chips. Eén bord gemerkt IVOH. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie 18e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli-stijl borden met florale decor en Swastikas. Twee borden minimale chip. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinese Imari porseleinen schotel met tuin, paradijsvogel en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Japans tablet blauw/wit porselein. Met landschap decor. Circa 1880. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen siervaas met bont decor, vleermuizen, draken, floraal. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 31 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Figuur in tuin met vlinders. Drie schotels haarlijn. Tien kopjes, waarvan vier goed, zes met haarscheuren. Afmeting: 4,5 x 12,5 cm ø. In r...
Zes antieke Chinees porseleinen borden met vazen decors etc. 18e Eeuw. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Eén bord chips, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Geisha's, spelende zotjes, draken en goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels in de wolken decor. Met etiketten 'Mr. en Mrs. Afred Clark Collection Oriëntal Ceramic'. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met boscage decor. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met florale, roofvogels en goud decor. Afmeting: 4,8 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melk en bloed pijpvaas met zilver floraal decor, chip bodemrand. Eén maal gemberpot, floraal goud, rood bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In r...
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: H 45 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en goudlak decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 12 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Lot van veertien diverse Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Tweemaster etc. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee keramieken plaquettes. 70-er Jaren. Gemerkt Schäffenacker + Soholm Dänmark. Afmeting: 34 x 13 cm. / 34 x 34 cm. In goede staat.
Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Hollandse polychrome wandtegel met duif. Minimale glazuurschade. Afmeting: 13,3 x 13,3 x 1,4 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
17e Eeuwse polychrome wandtegel in lijst. Met afbeelding tulp. Randschade mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl keramieken tegeltableau met twaalf tegels. Voorzien van fruit decor. 20e Eeuw. Afmeting: 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Majolica Jugendstil tabaksdoos met spelende kinderen. Circa 1915. Nr. 2328. Afmeting: 18 x 11 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Weense-stijl porseleinen servies met figuren en goud decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 8x schotels, melk/suiker set, theepot, schaal. Diverse beschadigingen. Afmeting: 5 - 15 cm. In ...
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en drie schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips en haarlijn. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen dekseldoos. Modele et decoration exclusive a la main. Met floraal, goud decor en damesportret. Afmeting: 6,5 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Antieke terracotta pot in de vorm van een hoofd. Circa 1900. Afmeting: 18 x 16 x 20 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Met vogel en vlinder decor. Gecontourneerd. Enkele lichte randschades. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Bing en Grøndahl theeservies. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suikerset, schaal, zes borden, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 24 c...
Tien delen handbeschilderd 19e eeuws Frans porselein met diverse landschappen met huizen en goud decors. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Sevres porseleinen vazen met messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 14,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Brussel porseleinen trompet vazen met florale en goud decor. D.C. Bruxelles. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met vazen en bloemen decor. Chip randglazuur bovenrand. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 27 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen vaas met vergulde bronzen monturen. Iriserend blauw glazuur met bloemen. Circa 1915. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Hollandse Gouda platelen polychrome vaas. Circa 1915. Decor Violetta. Schilder E.S. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote Royal Goedewaagen schaal met beschildering Raphaël Hermans. 20e Eeuw. Afmeting: ø 38,5 cm. In goede staat.