Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.
Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. Boten in haven. Afmeting: 33,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.
A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.
Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.
Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Onder andere door Georg Balthasar Probst etc. Eén maal Prospect des Rathhausses zu Osnabrück. Eén maal Gezicht op Vaticaan di Roma. Eén maal Le port du Havre ...
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.
Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Adriën Barrère. 1877 - 1931. Rechters en advocaten met kookmutsen. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 87 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee hondjes. Titel: Wer kommt da?. Ets op papier. Afmeting: 27 x 36 cm. In redelijke staat.
J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.
J. Vergeer. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.
Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene staat Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.
Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.
Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 23 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.
J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.
Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.
Wilhelm Steelink. 1826 - 1913. Boer bij schaapskudde. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 31 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mogelijk Melgers. H.J. Melgers. 1899 - 1973. Expressionistisch bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.
J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...