Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62854, MAV M 61 019 en 1x Diesellok 62920, CD 754 028-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.
Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.
Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63463.1, SNCF 68508 en 1x E-lok 43612, FS 645.105, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62378, INR 190 311 en 1x Diesellok, CD 753 193-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62760, MAV M62.263 en 1x E-lok 63892, FS E.444.041, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63723, DB BR 101 098-2 en 1x Diesellok 63474, SNCB 54.08, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43566, SNCF BB 25 1155 en 1x E-lok 43686, DR BR 243, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62722, 93 71 13 12 301-15 en 1x E-lok 62511, MRCE 185 574-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63678, ES 64 U2-005 en 1x Diesellok 63476, SNCB 204.007, beide in originele verpakking en in goede staat.
Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...
Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Veertien 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor + bodemmerk. Eén bord gekramt. Vijf borden minimale chips. Acht borden randglazuur schades. Afmeting: ø 21,7 cm. In redel...
Chinees porseleinen theebus. Kangxi gemerkt. Circa 1800. Vier tekens met Lange Lijs en zilveren montuur, 833/000, versierd met graveerwerk en bloemapplique. MT.: Vermoedelijk Jan de Groot, Rotterdam, ...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.
Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63465, SNCF 468010 en 1x E-lok 43827, FS E 412.001, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62837, OHE 270 081 en 1x E-lok 63668, EINST. E 189 988-9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62787, RZHD M62-1237 en 1x E-lok 62486, ÖBB 1216 001-8, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 72448, TX ES64 U2-029 en 1x Diesellok 63937, BEG D9, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62358, ARRIVA 183 005 en 1x E-lok 63890, FS E.444.019, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63722, DB 101 094-1 en 1x E-lok 43826, FS E412.004, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43710, BLS Ae 6/8 en 1x E-lok 43760, SNCB 2018, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43512, Re 4/4 2000 SBB en 1x E-lok 43780, SNCF BB 22387, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43607, FS E 636 en 1x E-lok 43672.2, 2020, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok 43228, SNCB en 1x E-lok 63679, MAV 1047 001-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43760, ÖBB 1110 018-7 en 1x E-lok 43605, BR E 636 FS, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63690, VEV DE 300.02 en 1x E-lok 63675, ÖBB 1116 00-7, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.