18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Zes 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en steel met rondfilet. In Japans lakwerkkistje welke is voorzien van florale beschildering met vogel. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 70 gram. Mr. J.A....
Antieke mahoniehouten Engelse bijzettafel met wit marmeren blad. Afmeting: 71 x ø 47 cm. In goede staat.
Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Lot barnstenen sieraden met een ketting, een zilveren hanger en een zilveren ring met barnsteen. Lengte 48cm, 6 cm en ø56. In goede staat
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Ovale hanger/broche met een schelpcamee, gevat in 4 poten. ø 26x33 mm. ca 8 gram. In goede staat
Lot zilver met kristal, met een vaasje uit kristal met zilveren rand en rond voet, borrelglas met zilveren voet, parfumflesje met zilveren dop, drie flessendoppen, 2 met agaat, één uit zilver, strooie...
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.
Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 925/000, in de vorm van een spinnewiel en een koffiemolen. MT.: Medusa Oro, Arezzo. totaal ca 117 gram. 5,5cm hoog. In zeer goede staat.
Prachtige geelgouden ring, 585/000, Art Deco met saffier en diamant. Ring met gegraveerde zijkanten en bezet met 2 trapezium geslepen saffieren en een oud briljant geslepen diamant, ø 3,5 mm, De boven...
Collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6 mm, voorzien van 7 gladde geelgouden bolletjes verdeeld over de ketting. Bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 8 mm. lengte 42 cm. In goede staat
Zilveren collier en armband, 925/000, met cilindervormige buisjes met bolletjes. ø 4mm. 45 cm en 19 cm. totaal ca 24,7 gram. In goede staat
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.