Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagiere met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 66 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tiltop mahoniehouten salontafel met twee Engelse stoelen. Afmeting: 90 x 50 x 42 cm./ 73 x ø 94 ø cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel beschilderd Hindelopen penantkast met platbodem op meer op blad geschilderd. Haven/landschap decor. Circa 1860. Afmeting: 105 x 100 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse massief eikenhouten gesneden Barok armleunstoel. Rugleuning en zitvlak uitgesneden met figuren, ranken, en vrouwen torso in medaillon. Afmeting: 89 x 74 x 54 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Hollandse eikenhouten Empire commode met vier laden. Afmeting: 102 x 49 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten butlertray met vijf houders. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.
Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met zuil en klauwpoten. Afmeting: 70 x 142 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Afmeting: 126 x 76 x 66 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl mahoniehouten Louis Quinze gebogen commode met bronzen beslag en marmeren gecontourneerd blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 120 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.
Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat.
Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat
19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.
Zes antieke eikenhouten eettafel stoelen met goede Biedermeier-stijl stoffering. Circa 1920. Afmeting: 103 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met rechthoekige spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing versieringen/beslag. Eén ring mist. Met zes messing kledinghaken. Gebruikssporen. Afmetin...
Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schappen en één deurtje. Circa 1900. Afmeting: 65 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Armleunstoel. J. Kohn. Vervaardigd van gebogen notenkleurig beukenhout. Afmeting: 120 x 60 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.
Vergulde houten Louis Seize-stijl bijzettafel met wit marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 x ø 38 cm. In goede staat.
Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmer belijmde salontafel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 72 x 71 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok-stijl wandvitrine. Afmeting: 75 x 69 x 23 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 82 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren tuintafel met marmeren blad. Gemaakt van naaimachine onderstel. Afmeting: 70 x 85 x 61 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met Hollandse tegels en koeienhoorns. Circa 1900. Afmeting: 44 x 70 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten wandregaal in boeren-stijl. Afmeting: 95 x 92 x 15 cm. In goede staat.
Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.