Geelgouden chopard horloge, 750/000, met een vierkante kast, 20x20mm, met een gematteerde bewerking, voorzien van een geelgouden matte schakelband met klapsluiting. Mechanisch. L-U Chopard, Geneve. 18...
Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee kristallen karaffen met ruitslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden en met een zilveren dop, verschillend bekroond, door middel van ketting bevestigd aan de karaf. 833/000....
Fraaie strakke gouden ring, 750/000, Le Chic, met diamanten. Ring met een witgouden band met geelgouden rand, voorzien van een vierkante zetkast met in het midden een princes geslepen diamant met daar...
Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee colliers van barnstenen, doorzichtig met geslepen kralen. 8-20mm en 7-13mm. Beiden 70 cm. ca 107 gram
Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram
Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een zilveren kop bezet met 5 roosgeslepen diamanten. Voorzienvan een fraai bewerkte band. Breedte ring 4,5mm. ø 55, ca 2,3 gram. In goede staat.
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat