Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden Chopard horloge
Startpreis 2.250 EUR

Geelgouden chopard horloge, 750/000, met een vierkante kast, 20x20mm, met een gematteerde bewerking, voorzien van een geelgouden matte schakelband met klapsluiting. Mechanisch. L-U Chopard, Geneve. 18...

Antieke klarinet in koffer
Ergebnis: 60 EUR

Antieke palissanderhouten klarinet in originele koffer. Gemerkt Zalud Terezin, Paul Zalud, Theresienstadt 1864 - 1931. Circa 1920. Afmeting: L 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startpreis 40 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Goebel keramieken vaas
Ergebnis: 100 EUR

Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.

Beeld, Zeerover
Ergebnis: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Ergebnis: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2 Karaffen met zilver
Ergebnis: 275 EUR

Twee kristallen karaffen met ruitslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelranden en met een zilveren dop, verschillend bekroond, door middel van ketting bevestigd aan de karaf. 833/000....

Gouden ring met diamant, vierkant
Startpreis 500 EUR

Fraaie strakke gouden ring, 750/000, Le Chic, met diamanten. Ring met een witgouden band met geelgouden rand, voorzien van een vierkante zetkast met in het midden een princes geslepen diamant met daar...

Art Deco puddingvorm
Ergebnis: 45 EUR

Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.

2 Colliers van barnsteen
Startpreis 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, doorzichtig met geslepen kralen. 8-20mm en 7-13mm. Beiden 70 cm. ca 107 gram

2 Colliers van barnsteen
Ergebnis: 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram

Zilveren armband
Ergebnis: 80 EUR

Bijzondere zilveren pennenarmband, 925/000, met schakels met een fantasievorm. Voorzien van een bakslot. Mexico. breedte 11 mm lengte 20 cm. ca 59 gram. In goede staat

4x Reclame borden
Startpreis 140 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

7x Antieke Hollandse tegels
Ergebnis: 50 EUR

7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tegels in lijst
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

5 Armbanden met stenen
Startpreis 50 EUR

Vijf armbanden met zilver en edelstenen, o.a. lapis lazuli. 925/000. Verschillende lengtes. In goede staat

Gouden ring met diamanten, oud slijpsel
Ergebnis: 175 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een zilveren kop bezet met 5 roosgeslepen diamanten. Voorzienvan een fraai bewerkte band. Breedte ring 4,5mm. ø 55, ca 2,3 gram. In goede staat.

5 Zilveren bestekdelen
Ergebnis: 60 EUR

Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Ergebnis: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.

2x Houten consoles
Ergebnis: 40 EUR

Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Lot antiek kastbeslag
Ergebnis: 85 EUR

Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Zilveren armband met granaat
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 800/000, met granaat. Armband met 6 schakels in een bloemvorm bezet met granaat. breedte 11 mm, lengte 19 cm. ca 17,6 gram. In goede staat