Geelgouden horloge met leren band, 750/000. Horloge met een vierkante kast met uitlopende stukken naar de band. Voorzien van wit lederen band. Mechanisch. 16x34mm. In redelijke staat
Art Deco 835/000 zilveren taartschep met ronde houten vingergreep. In doos. Mr. J. Schijfsma-Sneek. Anno 1935. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: circa 50 gram. In goede staat.
Tien diverse oude Droste Cacao blikken. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...
Twee antieke Amerikaanse mahoniehouten tafelklokken. Circa 1900. In werkende staat. Afmeting: 46 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 76 x 78 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen neksteun met slapende zotjes. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Tien antieke Japanse Kutani miniatuur vaasjes. Circa 1900. Eén maal restauratie. Eén maal chip. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren klemarmband, 925/000, iets hollopend, met een ovale cabouchon barnsteen, 25x13mm. Breedte armband 28 mm. 61x52mm. ca 42,4 gram. MT.: N.E.From Solvsmedie, Naskov Denmark. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Kavel met 9 diverse penningen waaronder: 1x "Dr. Roque Saenz Pena", 1x "Dr. Jose Figueroa Lacorta", 1x "Primer Ferro-Carril", 1x "Pactiones Argentino-Chilenses", 1x "Julio A. Roca", 1x "Inauguracion d...
Lot met zes dezelfde servetbanden, 835/000, ronde modellen met een bewerkte rand. ca 105 gram. ø 5x2,5cm. In goede staat
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
Zilveren sauskom, 925/000, met een geschulpte rand, geplaatst op 3 pootjes. Voorzien van oor en schenktuit. MT.: Edward Viner, Viners ltd, Sheffield, jl.: 1940. Totaal ca 100 gram. 14x9x7cm. In goede ...
Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...
Zilveren visschep, 800/000, met een gecontourneerde schep versierd met graveerwerk bevestigd aan een benen heft. 28 cm. rond 1880. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø5mm, Voorzien van reparatie aan de kop. ø 57 ca 1,2 gram. In redelijke staat.
Sigarenkoker met schildpad en zilveren omranding versierd met graveerwerk en gezaagddecor. 14x8,5x2cm. In goede staat