19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...
Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.
N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Zes zilveren couverts, 833/000, met tafelvork, -lepel en -mes met zilveren heft. Model Haags Lofje. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: V:1930. De lepels en vorken zijn voorzien v...
Djokja zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, met een gecontourneerde golvende rand met Djokja patroon en in het midden voorzien van een gepointilleerde bewerking. 36x24x1,5cm. ca 670 gram. In goed...
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale blauw/witte vaas met floraal decor. Afmeting: 26,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselen aflegger. Figuur in landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: 2 x 5,2 x 3,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...
Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met aculadevormige rand, versierd met graveerwerk, geplaatst op een rechthoekige voet met gekrulde grepen. MT.: W.Roggenkamp, Nieuwe S...
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Sierlijk geelgouden Certina dameshorloge, 585/000, met een ronde kast, ø 17 mm, met bij de aanzet van de band 2 opgelegde driehoeken. Voorzien van een fijn gevlochten band met diagonale lijnenbewerkin...
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
Lot met 19zilveren bestekdelen, 833/000, met 12 tafelvorken en 7 tafellepels, model Haags Lofje, alleen voorzien van een monogram. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten, j.: k/r/x: 1894-1901-1907. Tot...
Oude Chinees porseleinen kom met wood decor. Zes tekens bodemmerk en goudrand. Afmeting: 5 x ø 12,8 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Dun decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Lot oud Chinees porseleinen kop en schotels met chicken decor. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x 19e Eeuwse kop en schotel, beschadigd. 11x Schotels, 20e eeuw. 6x Kopjes, 20e eeuw. Enkele chips bij sc...
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin, goud decor. Drie borden goed. Drie borden beschadigd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.
Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, rond model met filetrand bestaande uit 6 tafelvorken en lepels, 925/000, met monogramgravure en 6 dessertvorken en -lepels, 835/000, MT.: o.a.Wed. H.Helweg en Zoon, Amsterdam, Van Kem...
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden armband met 9 penningen, 585/000. van de levensloop van Beatrix, Juliana en Bernard, verloving Beatrix en Claus, geboorte Willem Alexander. ø 14mm. lengte 19 cm ( 9 en 1 penning ...
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Set van twee zilveren Djokja zilveren koffie percolators, 3 delig, 800/000, voorzien van een kopje, een kopje met filterbodem en een deksel, allen versierd met Djokja bewerking. 12x8x16cm. Totaal ca 7...
Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...
Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en armband, 585/000, met vlakke schakels aan de bovenzijde voorzien van een meanderachtige bewerking. Breedte 4 mm. 19cm en 45 cm. totaal ca 17,4 gram. In goede staat
Oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Mooi zilveren cabaret, 934/000, rechthoekig model met een opstaande rand versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 bolpoten met een aanzet voorzien van filetbewerking. MT.: Johannes de Kok, Leiden, jl...
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Egyptische kariatiden. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Een paar zilveren tafelfazanten, 835/000, mannetje en vrouwtje met geschreide vleugels. 13 en 15 cm. ca 176 gram. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met craquele glazuur, bodemmerk en collectie zegel. Afmeting: 21 x ø 11,5 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1920. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 44 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een dubbele ketting met schuif voorzien van graveerwerk, bevestigd aan 2 sierlijke eindstukken met bewerking en een haak. Ketting voorzien van re...
Zilveren kan, BWG, Louis XVI-stijl, hoge koffiekan versierd met medaillons met guirlandes met strikken. Geplaatst op een ronde voet, uit model, met cannelures. Voorzien van een scharnierend deksel met...
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kleine Chinese Familie Rose vaas met herten en bodemmerk, goed. Twee Familie Rose kopjes met schotels, Lange Lijs met zotjes, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting...
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met bandintarsia, zeven lades, hoge poten, groen schrijfleer en wieltjes. Circa 1900. Afmeting: 80 x 130 x 63 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Chinese rituele wijnbeker met bodemmerk + theepot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met steur decor en tekens. Balustervormig. Afmeting: 34 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Kleine geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met 3 cabouchon geslepen stenen, peridot, granaat en amethist, gezet in een bloemvorm met aan één zijkant 6 kleine diamantjes in de band gezet. B...