Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap met figuren decor. Afmeting: 16 x ø 19 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Chinese rituele wijnbeker met bodemmerk + theepot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kleine Chinese Familie Rose vaas met herten en bodemmerk, goed. Twee Familie Rose kopjes met schotels, Lange Lijs met zotjes, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 1x Imari, beschadigd. 1x Lowestoft Familie Rose. 1x Familie Rose met bodemmerk. Afmeting: ø 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Vier maal divers Hollands aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plateel hangbloempot, Regina Rosaria Gouda, circa 1920. Bloempot, polychroom, Siram Gouda, circa 1930. Makkumse schenkkan (Tichelaar?). De...
15x Antieke aardewerken geglazuurde 19e eeuwse borden. Handbeschilderd. Fayence Floraal. Vijf borden beschadigd. Afmeting: ø 22 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met gele glazuur en draken decor + zes-tekens bodemmerk, oude haarlijn. In redelijk/goede staat. 6xø11,5cm.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...
Acht diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met taart 'Sweet as can be', nr. 541. Jongen met krijtbord 'One plus one', nr. 556. Jongen met grote strik 'Scamp', nr. 553. Jongen met la...
Twee gevlochten porseleinen schalen. 20e Eeuw. Met blauw bloem decor op binnenkant bodem. Eén maal Villeroy & Boch, Wenen. Eén maal Cluj-Napoca, Roemenië. Afmeting: ø 11 - 26,5 cm. In goede staat.
Drie delen Schierholz/Plaue porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mand, figuurlijke vaas, tazza. Opgewerkt met bloemen en goud decor. Afmeting: L 26 cm. / H 18 - 30 cm. Haarscheurtjes, chipjes. In redel...
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur. Familie Verte, paradijsvogel en floraal decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met bodemmerk. Met blauwe draak, goud en vlinder decor. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. Professioneel gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal antiek Japan. Bestaande uit: Satsuma bord met figuren op karper (bodemmerk) + lakwerk tablet. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ronde dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor op deksel. Circa 1880. Craquele in schilderwerk. Afmeting: ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Grote antieke bewerkte messing fotolijst met houten passe partout. In Louis Seize-stijl. Circa 1890. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Lot oud/antiek plated. Divers. Onder andere: vorken, borstel, fotolijsten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.