Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Glazen vaas naar Gustav Klimt. 'De vervulling'. Tweede helft 20e eeuw. Goebel. Vierkante vaas van helder glas met polychrome/goud decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Kunstglazen vaas met vrouwelijk gezicht. Rode lippen + wimpers. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Murano-stijl kunstglazen pelikaan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Copier glas. 30-er Jaren. Onder andere: Cactus potjes, tablet, drie potjes. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Twee grote antieke cassis-kleurige glazen vazen met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 x ø 14 cm. In goede staat.
Antieke beschilderde glazen limonade set. Mondgeblazen. Circa 1920. Afmeting: 11- 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud kristal. 20e Eeuw. Twee stopkaraffen + dekselschaal. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.
Twee glazen vazen met vergulde messing monturen. Mondgeblazen. Iriserend glas. Loetz? Circa 1890. Afmeting: 16 x 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...
Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...
Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...
Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Set van zes gekleurde facet geslepen Boheems kristallen wijnglazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Glazen glasfusing stier. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 8 cm. In goede staat.
Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen taartschaal op hoge voet. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 x ø 33 cm. In goede staat.
Schuitvormige kristalglazen fruitschaal op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 17 cm. In goede staat.