Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...
Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...
Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Indiaas benen schaakbord, handbeschilderd met goud decor + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 19 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Indiaas schaakspel met kameelbenen figuren en wortelnoten schaakbord. Afmeting: 18 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...
Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Grieks Minotaurus schaakspel met bronzen schaakstukken en koperbeslagen schaakbord. 1973. Nr. 27. Gelimiteerd. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee gesneden schaakspellen. Eén maal set Noormannen + houten schaakbord. Eén maal set Afrika, Madagaskar + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 54 x 54 cm. / 20 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Schaakspel Alaska met porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel met metaal beschilderde schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set Equador, taqua noten figuren + houten schaakbord. Eén maal set Sjofarim India met imitatie ivoren figuren + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 37 x 37 cm. / 9 x 39 x 39...
Twee schaakspellen. Eén maal Egypte, Studio Anne Carlton. Polystone + houten schaakbord. Eén maal mythologie, polystone + houten schaakbord. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. / 13 x 50 x 50 cm. In goede staa...
Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Porseleinen schaakspel door Ed Sussman. Geglazuurd. Figuratieve muziekinstrumenten, set Musical Muse. Met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen: 1x Bronzen figuren met handgestoken schaakbord (Mali) 8x40x40cm. en 1x Afrikaans schaakspel met bronzen figuren en intarsia schaakbord (Makonda set) 11x38x38cm. Beide in goede staat...
Japans schaakspel met benen figuren en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 39 x 39 cm. In goede staat.
Twee maal Zuid Afrika. Firma Kotter. Schaakspelen met dieren en Afrikaanse stam. Houten schaakborden met kunststof beschilderde figuren. Afmeting: 12 x 44 x 44 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Egypte, set wilde dieren, set Frankrijk-Engeland. Afmeting: circa 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set piraten, set Masay, set Engeland-Inca's. Met houten schaakborden. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Groot keramieken schaakspel met middeleeuwse Engelse figuren. Handbeschilderd. Met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 20 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set Tsjechië, houten schaakstukken, houten schaakbord. Eén maal Minoan set, Griekenland, houtgesneden met houten schaakbord. Afmeting: 12 x 38 x 38 cm / 14 x 41 x 41 cm. I...
Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...
Twee schaakspellen. Bestaande uit: Eén maal tinnen schaakstukken + houten schaakbord (pulpit). Eén maal tinnen ridder schaakset met metaal beslagen schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x 40 cm. In goede staa...
Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set U.S.A. versus Indianen. Polystone beschilderde figuren + houten schaakbord. Eén maal set ridders, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 62 x 6...
Twee maal Asterix en Obelix schaakspellen. Eén maal tin, handbeschilderd + houten schaakbord, enkele beschadigingen. Eén maal plastoy, handbeschilderd + schaakbord van karton. Afmeting; 7 x 50 x 50 cm...
Drie schaakspellen Vietnam. Eén maal natuurstenen schaakstukken + houten schaakbord met lades en parelmoer. Eén maal zeepstenen schaakstukken + houten schaakbord + lades. Eén maal natuurstenen figuren...
Twee schaakspellen. Eén maal malachiet, figuren + schaakbord. Eén maal houtgesneden Poolse volkskunst. Afmeting: 6 x 18,5 x 18,5 cm. / 8 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot schaakspel Sint Jan Den Bosch. Houten schaakbord, terracotta figuren van kathedraal. Afmeting: 14 x 63 x 62 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Egyptische schaakset met polystone handbeschilderde figuren. Eén maal Gallier set (Celtic), Studio Anne Carlton, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: ...
Groot houtgesneden Indiaas schaakspel van sandelhout + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Twee schaakspelen met metalen schaakstukken en houten schaakbord. Koper + blank metaal. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm. In goede staat.