8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Leuke Hollands zilveren asbak met Hollandse taferelen 835/000 190gr. ø18cm. Cond.: U
2-Delig zilveren roomstel (melkkannetje en suikerpot, 11,5x16x12cm.), Duits gekeurd ca. 1920 800/000 494gr.
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Hollands zilveren knottenkistje uit 1979 met romantische voorstellingen, rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000 186gr.
Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Zilveren rammelaar, Duitsland, met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G