Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met onyx en plated figuur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 14 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en datumaanduiding. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 19 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek, 2de helft 20e eeuw. Afmeting:L 117cm., In goede staat
Mahoniehouten staartklok met Amsterdamse kap en westminster uurwerk ( kwartier slag) en maanstand., 2de helft 20e eeuw. Afmeting L. 107cm. In goede staat
Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekkerklok met trommelaar en hond. Circa 1900. Staart afgebroken, wijzer mist. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Engelse mahoniehouten staande klok met 8 daags uurwerk, halfuurslag. Seconden en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten portaalklok, 'Josephientje'. Pfeilkreuz. Circa 1900. Craquele wijzerplaat, glaasje zit los. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Engelse patent nachtwekker. Met transparante wijzerplaat van wit glas. British United Clock Comp. Birmingham. Circa 1900. Messing + mahoniehout. Afmeting: 12 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Franse stijl pendule met mechanisch F.H.S. uurwerk. Circa 1980. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met repetitieslag op dubbele bel. Bronzen beslag. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen vergulde pendule met ridder. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén albast plaquette heeft haarlijn. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. met meerminnen aan de zijkant . verf heeft betummen.. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.