Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...
Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Compositie metaal. Circa 1900. Eén maal wekker met bacchus. Eén maal militaire helm met uurwerk. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. Tho Moore Ipswitsch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jaeger Le Coultre Electric tafelklok. 60-er/70-er Jaren. Messing + metaal. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse neogotische wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Circa 1900. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok met parelmoer/hout inleg. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén krimpnaad zijkant. Afmeting: 31 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.
Houten zonneklok met mechanisch enchappement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok. Circa 1900. Compositie metaal op houten sokkel. Wijzers missen. Afmeting: 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsklok 'Observer'. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.