Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en spinel. Ring met een grote ovaal gefacetteerde blauw spinel, 15x12mm, met daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,1 ct. Grootte kop ...
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Grote geelgouden herenring, 750/000, met agaat. Ring met een vierkante kast met een bewerkte rand voorzien van een vierkant geslepen agaatsteen 14x14mm, voorzien van een Arabische gravure. De band van...
Ebel dameshorloge, classic wave, staal met goud, voorzien van een rechthoekige kast en een blauwe wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horloge zit een bruin leren originele Ebel band. Quarts. 25x2...
Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...
Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat