Antieke kinderspeelgoed buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 50 x 36 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
Twee oude Indonesische kamferkisten met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 105 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
Antieke hardhouten gestoken Indonesische stoel met rotan vlechtwerk. Totaal gestoken met ranken/figuren decor. Afmeting: 113 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met Vernis Martin beschildering, marmeren blad en vergulde bronzen lijsten en ornamenten. Blad gescheurd + 2xglas kapot. Afmeting: 156 x 68 x 40 cm. In rede...
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. Met messing beslag en klauwpoten. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 210 x 140 x 40 cm. In zeer goede staat.
Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...
Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...
Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...
835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...
Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...
Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...
Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...
Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.