Antieke eikenhouten Duitse Gründerzeit armleunstoel met goede velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Art Deco lectuurhouder met metalen spijlen en beslagen met koper. Circa 1920. Afmeting: 72 x 45 x 29 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met tegels. Schepen decor. Met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 110 x B 105 cm. In goede staat.
Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 167 x 79 cm. In goede staat.
Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Man met fakkel op adelaar, scheur in vleugel. Twee figuren pecheur + pecheuse, goed. Afmeting: 29 - 73 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Boheems glaswerk. 1x Blauw glazen theelicht, minimale chip. 1x Robijnrode vaas, twee chips. Facet geslepen. Afmeting: H 10 - 20 cm. In redelijke staat.
Franse kristalglazen vaas van Lalique. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,2 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen pijpvazen met emaille/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 10 x 20 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Antiek negen-delig Japans eierschaal porseleinen theeservies. Circa 1920. Met bodemmerk. Beschadiging of haarlijn mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.
Tien-kantige Imari porseleinen schaal met honingraat vlakken, floraal/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met deksel. Met decor van spelende zotjes. Afmeting: H 11 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip, verder goed. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose/goud decor. Grootste vaas is goed. Kleinere vaas heeft chips. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van zes delen Chinees Swatow porselein. Bestaande uit: twee kommen, waarvan één met haarlijn. En vier schotels, één chip. Afmeting: Ø 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met lila stenen. Ring met een kop bestaand uit 12 gladomzettingen met lila zirconia's. Breedte 24 mm. ø 58. ca 15 gram. Nieuw
Twee handgeschilderde houten ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 25 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; tinnen kraantjeskan, twee blakers, vijzel en messing hanglamp. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: kopergeslagen historisme parapluhouder. Spiegel. Kopergeslagen historisme jardiniere. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Kleine apothekerskast voor aan de wand. Met messing beslag. Circa 1900. Jugendstil. Eikenhout met notenhout. Afmeting: 44 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap decor. Eén bord gaaf. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...
Grote kristallen odeurflacon voorzien van een zilveren schroefdop, 800/000. Tienkantig lange kristallen flacon voorzien van een zilveren dop versierd met graveerwerk. ø3,5x19cm. In goede staat
Grote oude plated wijnkoeler in vorm van kratervaas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat
Lot met 4 zilveren suikerscheppen, 833/000, een lepel met kolenschep bak en ee bekroonde steen en drie lepel met een vleugelbak, gecontourneerde steel, versierd met graveerwerk. 10-12cm. totaal ca 46 ...
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. breedte kop 26 mm. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Armband zig zag bezet met rond gefacetteerde zirconia's afgewisseld met driehoekig gevormde stukjes. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte...
Zilveren klemarmband, 800/000, Amerikaans, indianen, met een mozaïek van turkooisstenen in de vorm van een landschap met voorstellingen van indianen. Breedte 10 mm, 56x50mm. ca 20,5 gram. In goede sta...
Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....
Zilveren armband en ring, 925/000, armband met 3 gevlochten banden, in rood wit en geel, met zilveren bollen voorzien van magneetslot, 20 cm., en een ring met zirconia's. Breedte 12 mm. ø 57. Totaal c...
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Judo. Tweede helft 20e eeuw. Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Naar Ruijsdaal. 1923. Wintergezicht met boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Verlichte globe op houten voet. Scan-Globe A/5 Dänemark 1972. Afmeting: H 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Messing Morse seinsleutel. Nederlandse militaria, 50-er jaren. Afmeting: 11 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met antieke gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.
Zeven antieke bronzen krukgewichten. Engeland. 50 gram tot 2 kilo. Afmeting: In goede staat.
Twee messing neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen klokopzet. Edele heer met boek en pen. Circa 1890. Achtdaag-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen metaal zijkant. Figuur = 34 x 33 x 13 cm. In redelijke ...
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Incompleet. Voor onderdelen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 27 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten vertico-opstand. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 67 x 90 x 24 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antieke terracotta amfora kruik met oren en rest-polychromie. Bodemvondst. Bovenrand beschadigd, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 10,5 cm.
Hollands polychroom 6-pas tegeltableau met paardenmenner + paard decor. 19e Eeuw. Haarlijnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In redelijke staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.
Acht delen oud blikken opdraai-speelgoed. Hoofdzakelijk China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot divers plated. Onder andere; theeservies et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 43 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Columbus weegschaal met messing. Circa 1900. Bilateral. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Bestaande uit: wandklok, naaimachine, Chinees porselein, camera Ernemann Dresden. Afmeting: 5 - 43 cm. In matig/redelijke staat.
Oud Chinees bronzen figuur. Landarbeider op karbouw (waterbuffel) Afmeting: 10 x 10 x 4 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse historisme steengoed Grenzhausen kan. Circa 1880. Handvat gelijmd. Afmeting: H 40 cm. In matig/redelijke staat.
Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands houtwerk. Onder andere; Hindelopen stoof et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.