Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...
Twee antieke kinderserviezen. Circa 1900. 1x Haviland France, met floraal decor. 1x Duitsland, ongesigneerd. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4- 9 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakbord met kunststof schaakstenen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Groot lot antiek blikken en aluminium kinderkeuken-speelgoed. Onder andere; fornuis, potten, pannen et cetera. Circa 1930. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse poppen in klederdracht. 1x Meisjes pop Carl Wernicke, porselein + gelede lichaam 120/3.0. 1x Heuback Köppelsdorf keramieken jongenspop met baby-lichaam, nr. 342.8. Afmeting: 32 - ...
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met baby-lichaam en slaap-ogen. Nr. 342.6. Haarscheur hoofd. Afmeting: 48 cm. In redelijke staat.
Antieke benen schaakstukken in mahonie kist. Circa 1900. Afmeting: 6 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen lederbalg pop. Gemerkt met David-ster en letter H daarin. Circa 1900. Nr. 377/10. Pop heeft echt haar, gelede lichaam en slaap-ogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby-lichaam. E. Sep. Nr. 23. Met slaap-ogen. Circa 1920. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaap-ogen. Nr. 390. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop. Nr. 390 N, A 5 M. Met slaap-ogen en gelede lichaam. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorf. Circa 1920. Nr. 250.2 Thüringia. Met gelede lichaam. Chips bij ogen. Afmeting: 52 cm. In redelijke staat.
Antiek metalen poppenbed met knoppen. Opklapbaar. Circa 1900. Afmeting: 42 x 32 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Simon & Halby pop. Nr. 176. Circa 1925. Met gelede lichaam en slaapogen. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met gelede lichaam en vaste ogen. Nr. 390. Circa 1920. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Kammer & Reinhardt + Simon & Halbig. Nr. 121. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Heubach Köppelsdorf porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Circa 1920. Nr. 342.0. Lichaam in verhouding te groot voor hoofd. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Armand Marseille porseleinen pop met baby-lichaam en echt haar. Nr. 351/5K. Circa 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Circa 1920. Kammer & Reinhardt en Simon & Halbig. Nr. 126. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Schaakbord met antieke benen schaakstukken. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 9 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen pop. Heubach Köppelsdorp. Nr. 342 - 6.5. Circa 1920. Met baby-lichaam en slaapogen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhard, Simon & Halbig porseleinen pop met gelede lichaam en slaap-ogen. Nr. 126. Circa 1920. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300/7. Circa 1920. Met slaap-ogen en baby-lichaam. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 342/10. Circa 1920. Met slaapogen en baby-lichaam. Afmeting: 61 cm. In goede staat.