Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

49. Juliveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Opaline lampenvoet
Startpreis 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Hollandse haardset
Startpreis 50 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2 Opaline petroleumlampen
Ergebnis: 150 EUR

Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1880
Startpreis 160 EUR

19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.

Carrousel steenbok
Startpreis 300 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.

Franse plafonniere, 1920
Ergebnis: 120 EUR

Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Startpreis 50 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Keiler kop
Startpreis 120 EUR

Opgezette wildzwijn kop. Keiler kop. Op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x44 x 42 cm. In goede staat.

Indonesische dekseldoos, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Vier antieke messing pannen
Ergebnis: 45 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Startpreis 50 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

2 Marmeren coupes
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Engelse Fitzroy kwikbarometer
Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuwse Engelse notenhouten Admiral Fitzroy kwikbarometer. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Ergebnis: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Twee boeddha hoofden
Startpreis 90 EUR

Twee oude boeddha hoofden van terracotta. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 34 cm. In goede staat.

4x Blauwe bloempotten
Ergebnis: 50 EUR

Vier blauw geglazuurde bloempotten. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 21 cm. In goede staat.

Twee kandelaren met onyx
Ergebnis: 225 EUR

Twee vergulde Jugendstil kaarskandelaren met onyx. 4-Lichts. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Ergebnis: 80 EUR

Twee Hollandse neo renaissance kopergeslagen spiegels. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 63 cm. In goede staat.

Twee kaarskandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kaarskandelaren van messing met putti. Neo renaissance. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Ergebnis: 225 EUR

Vier antiquarische boeken. Perkament. 1x Anno 1763, Jus Canonicum Universum. 1x Anno 1750, R.P. Vincent II Houdry E Societate Jesu bibliotheka. 1x Jus Canonicum Universum Lara Methodo 1763. 1x R.P. Ho...

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren
Startpreis 450 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.

Antieke zeldzame briefopener
Startpreis 90 EUR

Antieke, zeldzame briefopener. Messing. Circa 1900. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Antieke rookset, 1900
Startpreis 90 EUR

Antieke handgesneden rookset. Bestaande uit: asbak, pijphouder, lucifershouder + beer. Circa 1900. Afmeting: 13 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen object
Startpreis 150 EUR

Grote tweedelige bronzen houder/ketel. Perzisch. Met grotse of Cyrillisch opschrift + jaartal 1855. Gebruikt voor? Afmeting: H 78 x Ø 48 cm. In goede staat.

Gietijzeren jardiniere in barok-stijl
Startpreis 90 EUR

Grote gietijzeren jardiniere met oren. Barok-stijl Wit gepatineerd. Afmeting: 27 x 26 x 50 cm. In goede staat.

Duitse historisme tazza, 1880
Startpreis 200 EUR

Duitse historisme tazza van gietijzer. Door E.G. Zimmerman. Circa 1880. Neo renaissance met Amor. Afmeting: H 22,5 x Ø 27,5 cm. In goede staat.

Twee antieke lampen
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke lampen met schelpen. Cameo + parelmoer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Bronzen baardman-kruik
Startpreis 60 EUR

Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (divers)
Ergebnis: 80 EUR

Twee dozen met divers oud/antiek koperwerk. Onder andere; lampen, kandelaren et cetera. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Decoratieve tafellamp 'Rembrandt van Rijn'
Startpreis 80 EUR

Decoratieve compositie metalen tafellamp met Rembrandt van Rijn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Staande vintage lamp, 1970
Ergebnis: 100 EUR

Leuke staande vintage lamp met kunststof kap. Gemerkt Hagoort. Circa 1970. Afmeting: 163 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren haardplaat
Startpreis 150 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Renaissance. Hollandia patria. Anno 1665. Afmeting: H 74 x B 55 cm. In goede staat.

Twee kerkkandelaren
Startpreis 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke kaarskandelaren van messing. Neo renaissance. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Twee antieke kaarskandelaren
Startpreis 200 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Adam & Eva. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.

Art Deco servies
Ergebnis: 50 EUR

Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Album met ansichtkaarten Enschede
Startpreis 100 EUR

Album met oude ansichtkaarten van Enschede en omgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Twee design stalampen
Ergebnis: 130 EUR

Twee 80-er jaren design stalampen. 1x groot met marmeren voet, verstelbaar. 1x wit met bol. Afmeting: H 127 - 183 cm. In goede staat.

Twee kraankannen
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse kraantjeskannen. 1x tin (beschilderd). 1x messing. Afmeting: H 42 - 45 cm. In goede staat.

Schaakspel + wijnopener
Startpreis 25 EUR

Miniatuur schaakspel + wijnaccessoires. Onder andere; wijnopener, thermometer + stop. 21e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Antieke passerset in presenteerkist
Ergebnis: 40 EUR

Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1930
Startpreis 120 EUR

Antieke bronzen Art Deco hanglamp. Drie-lichts. Circa 1930. Afmeting: 57 x 63 x 60 cm. In goede staat.

Antieke godslamp, 1840
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Charles Dix compositie metalen godslamp met messing brander. Circa 1840. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Vijf antieke snuif/zwavel-doosjes
Startpreis 50 EUR

Lot van vijf antieke snuifdozen/zwaveldozen. 3x papiermaché, 1x metaal, 1x bakeliet. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Grote koperen plantenbak, 1880
Startpreis 120 EUR

Grote antiek historisme kopergeslagen plantenbak met leeuwenpoten/koppen en floraal decor. Circa 1880. Afmeting: 34 x 43 cm. In goede staat.

Twee antieke worteldoeken, 1900
Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke worteldoeken. Handgeweven. Circa 1900. Afmeting: 140 - 143 cm. In goede staat.

Eiken bijbelkist
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.

Antieke Chinese terracotta kruik
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese terrracotta kruik op houtgesneden console. Afmeting: H 20 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Startpreis 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame bronzen penning
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.

Biedermeier theestoof
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

Antieke camera
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse Carl Zeis camera op houten verstelbare standaard/statief. Circa 1930. Functie niet getest. Afmeting: 123 x 12 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Deense telefoon
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Deense metalen Jydsk telefoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Twee empire kandelaren, 1820
Ergebnis: 200 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Schatz scheepsklok + barometer
Startpreis 150 EUR

Duitse messing Schatz scheepsklok + barometer. Tweede helft 20e eeuw. Met slagwerk op bel. Batterij functie. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.

Barometer
Startpreis 60 EUR

Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Etnografische dolk van been
Ergebnis: 50 EUR

Etnografische dolk gemaakt van been en veren. Nieuw Guinea? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.

Hollandse theestoof, 1800
Ergebnis: 140 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize theestoof met intarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Afmeting: 52 x 31 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek Diecast
Startpreis 60 EUR

Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.

Vier antiquarische boeken
Ergebnis: 35 EUR

Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse wijnfles + apothekerspot
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek met gravures door G. Kallenbach
Startpreis 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.

Koper geslagen jachttafereel
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke vogelkooi
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse messing vogelkooi met lade. Circa 1880. Afmeting: 57 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Oud vonkenscherm van messing
Ergebnis: 65 EUR

Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren lampenvoet
Ergebnis: 60 EUR

Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Startpreis 70 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

19e Eeuwse tabaksdoos
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Metalen kandelaar, 1860
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse compositie metalen kandelaar met messing bobeches. Circa 1860. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Twee bronzen kandelaren
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kaarskandelaar
Ergebnis: 70 EUR

Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Perzische waterkan
Startpreis 100 EUR

Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zeldzame kraantjeskan, 1780
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Scheepsklok + barometer
Ergebnis: 100 EUR

Duitse messing scheepsklok en barometer. Merk: Observer. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese olielampen
Startpreis 600 EUR

Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke opaline tafellamp
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Vier dekseldozen
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke dekseldozen. Onder andere; tweemaal Volkskunst. Circa 1900. Eén maal Art Deco met intarsia. Eén maal met floraal decor. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.

Antieke kerfsnede dekseldoos
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Nishapur vogel
Ergebnis: 700 EUR

Prachtige grote antieke Nishapur terracotta geglazuurde en beschilderde vogel. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 17 x 11 x 12 cm. In goede staat.

Verzameling Nishapur figuren (32x)
Ergebnis: 250 EUR

Zeldzame verzameling miniatuur Nishapur dieren figuren. Iran. Terracotta. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Nishapur aderlaat-vaatje (Iran)
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.

13x Perzische weefgetouw gewichten
Ergebnis: 170 EUR

Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Drie antieke Nishapur kommen (Iran)
Ergebnis: 300 EUR

Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos presse papier
Startpreis 60 EUR

Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Georg Jensen dekselpan
Ergebnis: 150 EUR

Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Duitse globe Ø 13 cm.
Startpreis 240 EUR

Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.

Prachtige antieke Engelse microscoop
Startpreis 250 EUR

Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Gebrandschilderde lamp
Ergebnis: 350 EUR

Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.

Jugendstil kaarskandelaar, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Antieke missie spaarpot, 1930
Ergebnis: 80 EUR

Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtsnijwerk
Ergebnis: 130 EUR

Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.

Weegschaal in mahonie kast
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese jardiniere
Ergebnis: 190 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.