Chinees porseleinen celadon bord met blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met floraal zaagwerk van pauwen. Voorzien van parelrand, greepjes in de vorm van strikjes en geplaatst op 4 klauwpoten. 35x23x1...
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...
Frans bronzen figuur. 19e Eeuw. Officier op marmeren basement. Gesigneerd Jean Lecroart 1909, 1883 - 1967. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Platina horloge, 950/000, met diamant, Art Deco. Horloge met een langwerpige kast en 2 halfronde aanzetstukken, compleet bezet met 68 singlecut geslepen diamanten. Het horloge heeft een prachtig bewer...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...
Platina horloge, 950/000, Art Deco, met diamant. Smal langwerpig horloge met een platina kasten 2 rechthoekig gecontourneerde eindstukken, bezet met 4 diamanten met een oud briljant slijpsel en 20 sin...
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 21/199. Met watermerk. Vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm.In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Johannes Muller Joh. Zoon, de W van C: Bontesteijn Samuel Luchtmans 1718. Met gravures + wereldkaart. Oudere restauraties + beschadigingen. Afmeting: 12 x 27 x 41 c...
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee Medea Italië Jugendstil-stijl stoelen. 21e Eeuw. Notenhout. Afmeting: 126 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Romein. Gloire et Fortune door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws 6-pas tegeltableau. Koe met herder bij boom. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen staande lamp. Kang Xi. Familie Noir. Met karaktertekens, wolken, vleermuis decor. Goud/zwart. Dubbele bodemring. Gaatje in bodem. Afmeting: H 85 x Ø 40 cm. In g...
Antieke Chinese bronzen vaas. Bodemvondst. Afmeting: 26,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met draak en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrim vaas met marmer glazuur en opschrift. Signatuur + bodemmerk. Afmeting: 28 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met rood glazuur en diverse gekleurde reliëf draken. Afmeting: H 58 x Ø 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen reliëf draken kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Paar zilveren kandelaren, 925/000, rijkelijk versierd met voluten, krullen en palmetten. Op een ronde gecontourneerde voet en een vierkant licht. MT.: S.C.Younge&Co, Sheffield, jl.:O:1815. 12x12x21cm....
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat
Zilveren suikerbak met lepels, 833/000. en een blauwe binnenbak. Suikerbak met zilveren houder met guirlandes, strikken en medaillons met opengewerkte beugel met ovaal zaagwerk en 12 houders met zilve...
Zilveren strooibus, 833/000, met klepdeksel en mosterdpot met oorgreep, beiden staande op 3 klauwpootjes voorzien van guirlandes en strikken met kopjes en blauwglazen binnenbak, één bakje is kapot. M...
Gouden collier en armband, 585/000, gemaakt uit langwerpige wit- en geelgouden blokjes bevestigd aan een karabijnsluiting. ø ca 2,7x2,7mm. lengte collier 45 cm, armband 19 cm. Totaal ca 17,8 gram. In ...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met een witgouden band met geelgouden randen. In het midden van de ring zit een briljant geslepen diamant geklemd in 2 dubbele geelgouden poten. ca 0,45 c...
Russisch ikoon. Maria met kind. Elemsa, d.w.z. liefhebbend type. Circa 1900. Krijtlaag bloot gelegd. Behoeft restauratie. Afmeting: H 81 x B 56,5 cm. In redelijk/goede staat.
H.W. Veenendaal. Circa 1930. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Oker, floraal. Afmeting: 292 x 384 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal ajour model met een golvende parelrand voorzien van zaagwerk met spijlen en floraal decor. MT.: Fa. Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.:n:1948. 29x21x1...
Stalen horloge, Frederique Constant, model Classic heartbeat, automaat, voorzien van een saffier glas met een open zilverkleurige wijzerplaat. Genummerd: FC303/310/315X4P4/5/6. ø kast 40 mm. voorzien...
Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Hollandse palissander met eikenhouten beeldenkast. Met snijwerk, figuren/ranken decor. Neo renaissance. Stijlmeubel 20e eeuw. Afmeting: 207 x 170 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal decor + Amerikaanse driemasters. Afmeting: H 8,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir gemberpot met floraal goud decor bodem barst. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen vazen met oren, dieren/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met ossen/karakter tekens en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met winterlandschap + signatuur. Afmeting: H 32 x B 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Paar zilveren kandelaren, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet met een rond bewerkte kolom fraai versierd met krullen en acanthusbladeren. MT.: onduidelijk, London, jl.:N:1908. 10x10x27cm. In...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1983. 1913 - 1996. Besneeuwd landschap met boerderij. Epreuve 'd Artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. W.H. Dingeldein 1938. Met bundel opstellen over het landschap, zijn planten en dierenwereld. Oost Twenthe + naburig Duits gebied. Met afbeeldingen. uniek exemplaar betreft door Ding...