Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.