Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Bijbel met zilverwerk, 833/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1809, met velours kaft en voorzien van een dubbel slot met floraal decor. MT.: G.van Ewijck, Schoonhoven, jl.: I:1843. 15x9x6cm. In goede...
Fraaie handgezaagde broodmand, 925/000, ovaal model met spijlen- en floraal decor. Voorzien van ovale grepen. 25x16x11cm. ca 399 gram. In goede staat.
Twee delen Djokja zilver, 800/000, met een schaal en een dekseldoos. Ovaal schaaltje met Djokja decor, 19x13x5cm., en een rond dekseldoosje met Djokja decor. ø8,5x7cm. totaal ca 220 gram. In goede sta...
Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...
Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blanc de Chine figuur. Krijger te paard. Bakfout in staart. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees porseleinen blanc de chine quan yin met jong hert. 19e Eeuw. Oren hert beschadigd + chip. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met chrysopaas. Ring met smalle ovale zetkast bezet met een smal ovaal geslepen chrysopaas. breedte kop 27 mm. ø 53. ca 4,7 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 7,5mm, bevestigd aan een groot geelgouden streekslot, 585/000, met knopjes en een rozet van granaatjes, met bijbehorende gouden eindstukken versierd met fili...
Armband van granaat met een geelgouden slot, 585/000. Armband van 4 rijen kleine gefacetteerde granaten, ø 2 mm, bevestigd aan een geelgouden slot in de vorm van een bloem met granaat en eindstukken g...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband, een bedelarmband en -ketting, collier, 2 colliers met hangers, 2 hangers, 8 ringen, 2 paar oorstekers en 3 broches. Totaal ca 114 gram. In redelijk, goede staat.
Zilveren Maria hanger, 835/000. Een ovaal gecontourneerde hanger met een afbeelding van Maria en kind. 24x57mm, inclusief oog. Voorzien van een importkeur Linz Oostenrijk. ca 9,9 gram. In goede staat
Twee zilveren designringen, 925/000, zware strak gevormd en voorzien van lijndecor met geoxideerd detail. Merk Novitum. ø54/55. Breedte 11 en 7 mm. totaal ca 20 gram. Nieuw
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
Zilveren mosterdpotje, 925/000, ovaal model geplaatst op 4 klauwpoten, met een bewerkte rand en een bewerkte greep. Voorzien van een scharnierend deksel met knop. MT.: William Hutton & Sohns, ltd, Bir...
Chinees porseleinen knobbelvaas met tuin decor + bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Antieke beddepan van messing, met floraal decor en messing steel. Circa 1800. Afmeting: L 100 x Ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen spiegel. Neo barok. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 64 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat
Bijzondere blauw glazen dekseldoos met zilveren deksel op een zilveren tablet. 950/000. Rechthoekige gecontourneerde doos met zilveren rand en deksel versierd met filetranden met acanthusbladeren, ge...
Rosé gouden ring, 750/000, met zwarte diamant. Strakke vierkante aan één zijde bezet met 7 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct. Breedte 3,1 mm, ca 8,0 gram. In zeer goede staat
Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 19,8 cm. In goede staat.
Zilveren opengewerkte schaal, 830/000, op ronde opengewerkte voet. De schaal is voorzien van 6 cartouches met bloemenrand voorzien van voorstellingen met muziekinstrumenten en putti. Met gekrulde grep...
Grove zilveren armband, 925/000, gemerkt Band of Angels, met grote zilveren ogen, achtvormige schakels met ruitdecor en rechthoekige schakels met ribdecor. De armband is voorzien van een kapitolstok. ...
Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren wijnfleshouder, 925/000, rijkelijk versierd met druivenranken. 25x11x18cm. ca 487 gram. In goede staat
Groot antiek erotisch beeld van terracotta. Naakte duivel met naakte vrouw. Circa 1900. Gesigneerd J. Deblaize. 1895 - 1935. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. Het gecontourneerde scharnierende deksel is tevens voorzien van f...
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...
Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...
Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.