Engelse mahoniehouten staande klok. Circa 1840. Door Joseph Rosentall. Engelse regulateur met kwikslinger compensatie, met uren + minuten wijzer van elkaar gescheiden. + secondenwijzer. Achtdaags, met...
Grote 19e eeuwse Franse vergulde bronzen wandcartel klok met strijdwagen en figuren. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterkant mist van klok. Afmeting: 78 cm. In redelijke s...
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen pendule. Atlas draagt wereldbol. Met marmeren basement. Achtdaags enchappement uurwerk, met halfuur-slag. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten staande precisie regulateur. Circa 1900. Met centrale secondenwijzer, pennegang, één zwaar gewicht, gangduur?, vernikkelde slinger, zonder lens. Functie niet getest. Afmetin...
Vroeg 19e eeuws groot smeedijzeren toren-uurwerk met slagwerk en pennegang op stoel. Slagwerk moet nagekeken worden. Afmeting: 198 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Prachtig antiek drie-delige Frans verguld bronzen pendulestel. Circa 1870. Naar 18e eeuws voorbeeld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: H 50 - 59 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten staande klok met Amsterdamse klokkast + Fries samengesteld uurwerk (huwelijk) met automaat. Afmeting: H 245 cm. In redelijke staat.
Vuurvergulde Franse bronzen skeletpendule onder originele stolp. Circa 1800. Louis Seize. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Weense brons vergulde empire bruidsklok onder glazen stolp. Circa 1820. Met kwartier-slag. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke mysterieuze Franse pendule, Deiana met pijl en boog. Door Guilmet Paris. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede ongereinigde staat.
Antieke Duitse mahoniehouten biedermeier staande klok met origineel uurwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1820. Oudere restauratie. Functie niet getest. Afmeting: H 235 cm.
Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met lyra spelende Deiana. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede originele staat.
Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...
Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...
19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx met messing glaspendule. Jaarloper. Met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Grote antieke Franse marmeren empire pendule met bronzen figuur. Lezende Griekse dame. Circa 1820. Bovenste plint marmer randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 51 cm...
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. 18e Eeuw. Gesigneerd Valen Donns Louth. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Niet getest. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule van onyx met fazanten (metaal/brons?). Art Deco. Circa 1925. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 x 82 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Engelse skeletklok van messing, met snek, geplaatst onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met notenhout. Circa 1930. Genummerd: 196. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme klok met console + messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Chinese cloisonné tafelklok van messing met emaille wijzerplaat. Glas mist. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse Ansonia tafelklok met automaat. Circa 1900. Duivel beweegt op-en-neer aan veer. Compositie metaal. Opdraaiveer goed. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
Design bureauklok van metaal. Quartz, batterij functie. Memphis Design. 1980. Afmeting: 20 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met console + florale intarsia. Circa 1860. Afmeting: H 53 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse vrijslingers van notenhout. Circa 1890. 1x Junghans. 1x Gustav Becker. Afmeting: 82 - 94 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse majolica pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Haarlijnen. Behoeft reiniging. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Collectie 19e eeuwse klok-wijzerplaten. Onder andere; Holland, België, Frankrijk. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok van notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Stukje los erbij. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Haarlijn wijzerplaat rechts boven. Ongereinigd. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Westminster staande klok in eikenhouten kast. Met harpslinger + seconden aanduiding. Kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel met cassolettes en verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 29 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok van eikenhout, met bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten Hermle tafelklok met repetitie-slag op twee bellen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse L.F.S. regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen Franse wekkerklokken. Circa 1900. Wijzers missen. Functies niet getest, verder in goede staat. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen pendule. Jonge vrouw bij spinnewiel. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Achterste poten zijn vervangen, verder in goede staat. Afmeting: ...
Eikenhouten Friese notaris staartklok + wekker. Circa 1800. Afmeting: 100 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse chinoiserie lakwerk pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 26 x 17 x 13 cm. Verf laat los. In redelijke staat.
Antieke wekker met rokende soldaat. Frankrijk. Circa 1900. Eén wijzer mist, wekkerveer defect. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. In goede originele staat. Afmeting: 140 cm.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met lyra slinger + ankergang. Afmeting: 45 x 28 x 17 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Junghans vrijslinger van notenhout met kroon. Circa 1890. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen neo gotische historisme pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit F.M.S. vrijslinger. Circa 1890. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Zware Duitse Junghans bureauklok van messing. 'Meister'. 60er - 70er Jaren. Weekloper met enchappement. Afmeting: 16,5 x 16,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Gemerkt B.P. Circa 1890. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse regulateur-klokken. Divers. Circa 1900. Niet getest. Afmeting: 50 - 70 cm. In redelijke staat.
Duitse Lenzkirch historisme klok. Circa 1880. Zonder uurwerk. Haarlijn in keramiek. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse Schwarzwalder wandklokken, waarvan één met blikken wijzerplaat. Divers. Afmeting: 23 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Duitse regulateurs van notenhout. Circa 1900. 1x F.M.S. 1x Gustav Becker. Afmeting: 70 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke vergulde Franse pendule. Compositie metaal + albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 x 26 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...
Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketkklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten....
Zeer grote 19e eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde Griekse dame met muziekinstrument. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 50 x 16 cm. In goede staa...
Gelimiteerde Franse messing Tournant klok. Replica. Tweede helft 20e eeuw. Naar Thwaites & Reed, Doug-Joyce + Stewart Peel 1972. Lange veer, bol zakt langzaam. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse klokkendrager met signatuur Auguste Moreau. Kogelklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag. Eén wijzer mist. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse tafelklok met rijk gestoken klokkenkast + Westminster uurwerk. Kwartier-slag op vijf gongstaven. Gemerkt M.B. Nr. 58169. Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met bos nimf, olielamp en pijlenhouder. Frankrijk. Eén wijzer mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goede originele ongereinigde vergulding....
19e Eeuwse schilderij-klok met Duits landschap, riviergezicht met kasteel en figuren decor. Olieverf op linnen. Craquelé. Achtdaags Frans uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Gereviseerd. Afmeting...
Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten pronkvrijslinger. Gemerkt Carl Werner. Fabriksmarke 148360. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Brons gereinigd. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse boulle pendule met rood schildpad, putti en bronzen ornamenten. Achtdaags St. Marti uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met Osmaanse krijger te paard. Circa 1835. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Zwaard mist lemet, teugels missen. Deuken in klokkast + deels ov...