Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Twee grote porseleinen koetsen met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Oost Duitsland. Eén maal Pacelli Italië. Afmeting: 27 - 39 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk L.F. Beschadigd. Afmeting: H 26 - 32 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel. 19e Eeuw. Met decor van wandelaar in landschap. Gerestaureerd. Afmeting: H 18 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse terracotta beschilderde amfora vaas met console. 20e Eeuw. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen deelservies. Tweede helft 20e eeuw. Decor met blauwe bloemen. Bestaande uit: theekan (deksel binnenrand restauratie), suikerpot (goed), 2x kop en schotels (goed), dekseldoos ...
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.