Zeer fraai Amsterdams staand horloge. Eikenhout met wortelnoten opgelegd. Uurwerk met volle kalender en scheepjesmechaniek. Gesigneerd Hendrik Schoonbeek Amsteldam. 288x56x34cm
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Fredericus Jacobus van Rossum Du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op linnen, langs de Vecht 55x40cm. (Diverse musea) Cond.: G
Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, boer met ossenspan 40x60cm. Cond.: G
Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Creolen WG 750/000 met 40 briljanten samen 0.75 ct TW/VSI L 20 mm.,3.0 gr.(voorm.verk.pr. 3930.- euro)
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op paneel, Het locomotiefhuisje met geit 52x33cm. Cond.: G
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, Melktijd 40x80cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met schapen en koeien 24x30cm. Cond.: G
Gaultier, vaste blauwe ogen, gaatjes in de oren, blonde krullen pruik, gesloten mond alles origineel 36cm. Cond.: G
Vuurvergulde 19e eeuwse Franse pendule met verzilverde wijzerplaat, touwslingeruurwerk gesigneerd M.B. 345. Bovenop een zittende vrouw met hand in haar zij. Uurwerk is paar jaar geleden gerepareerd 4...
Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...
Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U
Pendant gemonogrammeerd ca. 1780. Olieverf op linnen, Man en vrouwportret (adel, Frankrijk) ongerestaureerd met originele lijsten. Beschadigingen 51x44cm. Cond.: R
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, wilde ganzen 51x68cm. Cond.: G
Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...
Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...
Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G
Zware bronzen klok met porseleinen wijzerplaat 19e eeuw. Vermoedelijk Frankrijk in zeer goede staat. Leeuwen op de hoeken 44x27x17cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G
Lalique parfumflesje ca. 1930 met cobra motief (stopje zit vast) 8,5x5,6x2,2cm. Cond.: G
Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), olieverf op linnen, duinlandschap met fazant 40x50cm. Cond.: R
12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U
Bijzonder grote kinderkeuken ca. 1900. Zeer uitgebreid met 11 meubeldelen, 1 kookfornuis, divers porselein en divers emaille. Meer dan 100 delen in totaal. 51x114x57cm. Cond.: U
Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G
Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R
Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U
Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U
6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Petrus met bijbel. Originele polychromie in zeer goede staat 122x37x40cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R
Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U
18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G
Slavenarmband GG/WG 585/000, 1 kant GG 1 kant WG, B6mm,binnenmaat 58x53 mm, 19.8 gr.
Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, landschap met boerderij en vrouwtje 30x40cm. Cond.: G
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.
Frans Baaijens (1896 Enschede), olieverf op linnen, Singraven Dinkel 50x70cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk Jr. (Amsterdam 1855 - 1913 Vreeland), olieverf op linnen, moedereend met jongen 30x40cm. Cond.: G
Monogram G.B. ca. 1920, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuiten 40x60cm. Cond.: G
Zeldzame Boheemse kristallen hanglamp ca. 1900 compleet behangen met pegels en balletjes. In het midden met kristallen druivetrossen. Mist 1 schaaltje 110xø70cm. Cond.: G
Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...
J.J. Everard 1896, olieverf op linnene, schepen bij Highcliffs Engeland 51x38cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Open Duitse staande klok,eiken fineer. Danzinger model met getorste zuilen, koperen bewerkte gewichten, slinger en wijzerplaat. Onderkast met deurtje. In zeer goede staat 230x56x33cm.
Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G
Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....
Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.
Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U
Victor Bauffe (1849 - 1921 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met liggende koe Cond.: R
Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U
Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Herman Bogman junior (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenhuis in zonlicht met boerin 46x30cm. Cond.: G
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, vrolijke koeien (groot werk) 150x100cm. Cond.: U
H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G
Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.
Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.