Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...
Duitse baroksecretaire ca. 1780 van vurenhout, orgelgebogen. Boven- en onderstuk met smeedijzeren handgrepen. Bovenstuk met ossekop. Binnenwerk met 8 lades trapgewijs. Alles met originele sloten 211x1...
Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...
Grote bijzondere notenhouten buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk, zuilen, kapitellen en lijstwerk. Zwaar uitgevoerd met 7 gebeeldhouwde koppen. Vermoedelijk Zuid-Holland/België. In zeer goede st...
Massief eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1820 met schuine hoeken. Onder met 1 lade. Deuren en zijkanten met geborste panelen, kast is geheel demonteerbaar 192x183x73cm. Cond.: G
Engels eikenhouten kabinetkast ca. 1820 met gepaneelde deuren en origineel beslag. Binnen met vakverdeling. Kast heeft een prachtige patina 124x121x36cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G
Duitse massief eiken 18e eeuwse Louis Seize kast, Kap versierd met guirlandes en rillen. Deuren met gerilde panelen en guirlandes. Alles staand op originele Louis Seize poten. Binnen met origineel opb...
Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse renaissance kast van massief eiken. Zijkant met 6 strakke panelen. Voorkant met 12 gestoken prisma vormige panelen met snijwerk. Afgezet met ebbenhout 192x185x67cm. Cond.: G
Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R
Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G
18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G
Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...
Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G
Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....
Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U
Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G
Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G
Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.
Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U
Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G
Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...
Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G
Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G
Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.
Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G
Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G
Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G
Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...
Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.
6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U
Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G
Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G
Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U
Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G
Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U
Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G
Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U
Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U
Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U
Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G
Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R
Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U
Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G
Vijf beukenhouten stoelen ca. 1940 met lederen bekleding en snijwerk en koperen spijkers, waarvan 4 met oren (oorstoelen). 104x80x55cm. Cond.: R
Notenhouten salontafeltje (Willem III, 19e eeuws) met een vierspant poot. Randen met zwart afgezet 55x57x53cm. Cond.: G
Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G
Gestoffeerde eikenhouten armleunstoel met oren ca. 1920. Stoel is recentelijk opnieuw gestoffeerd met cremekleurige bloemenstof 105x70x73cm. Cond.: G
Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U
Twee moderne bijzettafeltjes (kersenkleur) met facetgeslepen glasplaten in zeer goede staat 65x55x55cm. Cond.: U
Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G
Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G
Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U
Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R
Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U
Frans mahoniehouten ingelegd bijzettafeltje op 3-spant ca. 1880. Bovenblad is ingelegd met bloemen en omrand met messing hekje en brons. 75xø40cm. Cond.: G
Eiken fineer tweedeurs Hollandse linnenkast met schappen en lade. In goede staat ca. 1910 191x112x45cm. Cond.: G
Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U
Goudkleurig 4-kantig plantentafeltje met marmeren blad. geheel staand op leeuwepootjes 1e helft 20e eeuw. Geheel goudkleurig beschilderd 76x25x25cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R
Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G
Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G
Eiken Hollands schrijfbureau ca. 1910 met lades en deuren 140x74x71cm. Cond.: R
Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G