Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U
Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.
Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Strak zilveren asbakje met houten heft, rustend op 3 leeuwepootjes. 800/000 163gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theebus rustend op klauwpootjes. Maker: H. Hooykaas Schoonhoven 1911 in uitstekende staat 835/000 180gr. 11x10x8 cm.
Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
2 Antiek Hollands zilveren zuurvorkjes/vleesvorkjes in doos uit 1871 835/000 32gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren chatelaine met naaldenkoker, breinaaldenschede en schaar. Zeer mooi verzamelobject 19e eeuws. 835/000 151gr. Cond.: G
Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.
Leuke Engelse zilveren zware tassa Chester ca. 1920 835/000 ,305gr. 8xø21cm. Cond.: U
Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Mooi Engels zilveren hengselschaal Sheffield 1923 925/000 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder gecicileerd aan de onder- en bovenkant 800/000 57gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren brandewijnkom 1898. 835/000 115gr. Cond.: U 6x19.5x9.5 cm.
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U
Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U
Kristallen bonbonbierre met amandelslijpsel en zilveren beugel met parelrand 12xø15,5cm. 1 Chip Cond.: G
Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U
Mooie oavel strakke zilveren fotolijst 925/000 15x20cm. Cond.: U
Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U
Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren tasbeugel met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 102gr. 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpenwroeter 835/000 9gr. 10,5cm. Cond.: U
Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...
Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooie gegraveerd 20e eeuw 800/000 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Hollands zilveren loddereindoosje. Mooi gegraveerd met schildje 835/000 28gr. 4,5x3,5x3cm. Cond.: U
Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U
Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U
Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje met vaas- en bloemmotieven 835/000 12gr. 3,6x4x2,2cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren hengselmand. Mooi uitgezaagd, met parelrand rustend op een mooie strakke voet 925/000 766gr. 32,5x20x13,5cm. Cond.: U
Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
Mooie kristallen bonbonniere met antiek Hollands zilveren beugel. Mooi gegraveerd 835/000 ø15,5cm. Cond.: G
Antiek zilveren loddereindoosje 19e eeuws met mooie motieven. 835/000 21gr. 3,5xø2,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G
Schitterend bewerkte zilveren brandewijnkom 925/000 275gr. 10,7x23,5x8,5cm. Cond.: U
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 4 pootjes (1 mist het glazen binnenbakje). 800/000 36gr. Cond.: G
Zeer leuke antieke Hollands zilveren tasbeugel met muziekanten 835/000 211gr. 12cm.
Antiek Hollands zilveren tasbeugel met zilveren antieke haak. Schitterende afbeeldingen, maker WE. 835/000 202gr. 15cm. Cond.: G
Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschot...
3 Leuke zilveren presenteerschaaltjes met mooie sierrand 835/000 204gr.ø14-158mm. Cond.: G
Prachtig 3-delig Engels servies, Sheffield 1905. Scharnierend deksel (ingezonken), Queen-Anne stijl 925/000 845gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G
Prachtige zilveren kandijpot rustend op 4 pootjes met een eikel op de top 835/000 401gr. 15,5x17,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonbierre op zilveren voet. Beschadigd 13xø17,5cm. Cond.: R
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000 145gr. Cond.: U
Antieke zilveren snuifdoos met mooie afbeeldingen 835/000 45gr. 7,7x4,6cm. Cond.: G
Zilveren peper & zout stel 925/000 60gr. H.: 10cm. Cond.: U
12 Antiek zilveren lepels en vorken Art Deco 925/000 541gr.(lepels) 662gr. (vorken) Cond.: U
Mooi bewerkte glazen stolp met strak zilveren dop. Duits 20e eeuw. 835/000 9,5xø9cm. Cond.: U
Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G
Prachtige strakke Hollands zilveren aspergetang. Maker: Kempen & Zonen Schoonhoven 835/000 184gr. 23x4,5x3,2cm. Cond.: U
W.M.F. plated warmhoudschaal met deksel en W.M.F. teken (Duitsland). 30x17x12cm. Cond.: R
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Zeer mooi bewerkte antieke Hollands zilveren tasbeugel met ketting 835/000 108gr. 14,5cm. Cond.: U
Schitterend antiek 4-delig Frans zilveren servies 19e eeuws, zeer mooi bewerkt. 925/000 2.309gr.(654gr.+780gr.+608gr.+267gr.) Hoogte kan: 22cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrandje. Maker: Van Kempen & Begeer 835/000 350gr. 8x26,5x19,5cm. Cond.: U
Plated gehamerde schaal 20e eeuw Duitsland. Design met oude munt van Hanzestad Hamburg 1876. 32x24x2cm. Cond.: U
Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U
Drie delen zilveren opdienbestek, puntfilet 835/000 47gr. Cond.: U
Zilveren eiersetje, waaronder 6 eierdophouders staand op een schitterend uitgezaagde houder rustend op 3 leeuwenpootjes met een handgreep. 925/000 795gr. 23xø16cm. Cond.: U
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Schitterend mooi bewerkt en uitgezaagd bonbonschaaltje rustend op 4 sierlijke pootjes 925/000 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U