Wortelhouten piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 30 x 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse handbeschilderde hoekkast met floraal decor. Afmeting: 130 x 52 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 95 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met sledepoten en hengsels. Voorzien van floraal snijwerk. Afmeting: 59 x 120 x 67 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire met parelmoer-inleg slotplaten + mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met volle geëboniseerde zuilen, hekwerk en messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 95 x 47 x 86 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse nachtkastjes van kersenhout met wit marmeren blad. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 37 x 33 cm. In zeer goede staat.
Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.
Oude Hollandse eikenhouten beschilderde scheepskist met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 75 x 38 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten empire klapbuffet met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 55 x 94 cm. In goede staat.
Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.
Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.
Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.