Twee gepolitoerde Art Deco-stijl bijzettafels. Belijmd met diverse houtsoorten. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x Ø 60 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 104 x 66 x 36 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Zes antieke Mechelse stoelen van eikenhout. Met biezen zittingen en getorste poten, met floraal decor. Afmeting: 107 x 42 x 40 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas. Floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Antiek tafelblad met intarsia. Circa 1910 - 1930. Art Deco. Afmeting: 111 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke mahoniehouten biedermeier stoelen. 19e Eeuw. Afmeting: 87 x 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
Gesigneerde, moderne, beschilderde designer commode. Abstracte compositie. 21e Eeuw. Acryl op hout. Afmeting: 41 x 38 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse speeltafel van notenhout. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 76 x 82 x 42 cm. / 76 x 82 x 84 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten naaitafel met intarsia Landschap/figuren decor. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 75 x 56 x 43 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Fries Louis Seize kabinet met guirlandes en volle zuilen + twee vazen (Duitsland). Circa 1900. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 255 x 170 x 55 cm.
Antieke Mechelse eikenhouten historisme eethoek. Circa 1880. Met leeuwenkoppen decor. Bestaande uit; Tafel, stoelen + 1 armleunstoel. Afmetingen: 74 x 122 x 77 cm. + 103 x 50 x 44 cm. + 108 x 60 x 54 ...
Twee Thonet-stijl armleunstoelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten twee-deurs kast. Circa 1870. Louis Philippe. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 191 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken armleunstoelen met rode velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 80 x 64 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bijzettafel met palissander binnenblad. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 42 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse draaibare armleun-bureaustoel op wielen. Mahoniehout. Afmeting: 90 x 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten ladenkastje met messing verguld beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 54 x 37cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag + klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Massief mahoniehouten ovale theekast met facet geslepen glas + afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 74 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel van eikenhout, met originele sleutel van smeedijzer. Afmeting: 74 x Ø 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gatelegtafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 87 x 120 x 129 cm. In goede staat.
Grote iepenhouten eettafel. Refectory table. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 79 x B 100 x L 210 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse wandspinde van grenenhout, met smeedijzeren beslag + Schnapp slot. Afmeting: 90 x 65 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast. Handbeschilderd. Zuiderzee? Afmeting: 195 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands notenhouten linnenkabinet. Oudere restauratie. Fineer bobbelt op deuren. Verguld messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 245 x 200 x 67 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Louis Philippe. Met schellak politoer. Afmeting: 84 x 70 x 41 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse dolfijnentafel met bronzen ringen en leeuwenkoppen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 61 x 83 x 113 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkanst. Circa 1860. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco bank. Houtgepind. Circa 1930. Afmeting: 45 x 32 x 154 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met geschulpt blad + marmeren blad. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.
Hardhouten Chinese stoel met parelmoer-inleg + marmeren zitting. Floraal decor. Afmeting: 100 x 50 x 62 cm. In goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten hocker met marmeren blad en foo-honden koppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Reparaties. Afmeting: 99 x 110 x 50 cm. In redelijke staat.
Oude gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Raparaties. Afmeting: 90 x 156 x 52 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhout gestoken armleunstoel met leder en leeuwen decor. Afmeting: 137 x 63 x 70 cm. In goede staat.
Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten orgelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse neo klassistische mahoniehouten vertico met spiegel, volle Korinthische zuilen en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 195 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III penantkast met tollen, floraal snijwerk en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.
Originele vergulde Louis Seize spiegel met vaas en guirlandes. Circa 1800. Afmeting: H 103 x B 53 cm. In goede originele staat.
Grote Duitse eikenhouten Louis Seize linnenkast met rillen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 210 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.
Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...
Massief eikenhouten frans buffet 19e ca 1880. met getorste panelen mooi meubel in goede staat. 230x135x50
Zeldzaam antiek Duits Dresdner barok damesschrijfbureau van notenhout. Met vergulde bronzen versieringen en feniks. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 128 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten 2-deurs barok kast met schappen en annotatie 1761. Later uitneembaar gemaakt. Slot later. Afmeting: 185 x 58 x 215 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhout gestoken renaissance kast met vier deuren + twee lades. Ranken decor. Eén slot mist + enkele vervangen. Afmeting: 193 x 150 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met origineel bronzen beslag en prachtige paneeldeuren. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten secretaire met parelmoer-inleg slotplaten + mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten spiegel-bonheur met snijwerkkroon + tollen. Afmeting: 202 x 110 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kist met smeedijzeren deksel en beslag. Afmeting: 50 x 46 x 48 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur met grote houtgesneden kroon en tollen. Afmeting: 210 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten gefineerde biedermeier vitrinekast met spiegel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 187 x 50 x 107 cm. In goede staat.
Hollands barok kabinet. Mahonie fineer. Circa 1780. Gebruikssporen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. Verder in goede staat.
Grote Duitse kersenhouten commode. Vroeg biedermeier. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 100 x 130 x 61 cm. In zeer goede staat.
Prachtig Hollands 19e eeuws wortelnoten barok vitrine/porselein kast met schappen, lade en mooi snijwerk. Uitneembaar. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 x Ø 32 cm. In goede staat.
Mooie antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delige Duitse essenhouten hoekvitrine. Biedermeier. Circa 1830. Keukenkast, melkkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 220 x 110 x 60 cm. In goede staat.