Twee antieke Delftse Fayence knobbelvazen met floraal chinoiserie decor. Bovenrand gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen met floraal decor. Met bodemmerk. Beide vazen iets ingekort. Afmeting: H 31 - 31 cm. In redelijke staat.
Groot koudbeschilderd bronzen varken in Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x7 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Bidjar. Floraal, meer kleurig. Afmeting: 310 x 203 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vertico van notenhout, met origineel beslag. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 140 x 46 x 102 cm. In goede staat.
Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.
19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.
Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.
Set double sieraden met granaat, met een choker met rozethanger met granaat bevestigd aan een ankercollier, 45 cm, een armband met schakels in de vorm van bloemen met bakslot, breedte 7,8 mm, 19 cm, e...
Collier van grote bloedkoralen, kaasvormig, bevestigd aan een geelgouden sluiting, zeskantig, langwerpig met bewerking. ø koralen ca 7 mm en 1x 10 mm in het midden. Lengte 41 cm ca 25,3 gram. In goede...
Antieke Engelse zilveren roomkan, 925/000, Rond model, geplaatst op 3 bewerkte poten met palmetten. De kan is voorzien van een versiering met voluten, een voorstelling met bomen en vogels en een groot...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Kleurstelling: Paars, blauw met goudrand. Craquelé glazuur. Afmeting: 10 cm. x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Haarscheur + chip bodemrand. Afmeting: Ø 38,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon waterpot met craquelé. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met lange lijs/zotjes decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. 2x Familie Verte, flacon/floraal decor. 2x Familie Rose, geisha decor. Afmeting: H 3 - 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kraanvogels in landschap + tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse borden. Divers. 19e Eeuw. Onder andere Kakiemon-stijl. Afmeting: Ø 16 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen antieke Chinees porselein. Bestaande uit; 18e Eeuwse Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Twee 19e eeuwse kopjes met geisha's in tuin/tekst/goud decor + bodemmerk. 19e Eeuwse dekselko...
Twee Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,2 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met draken decor + bodemmerk. Yong Zheng. Randrestauratie. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. Minimale chip. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen dekselvaas met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse Imari stopfles-vazen met floraal decor. Eén vaas hals gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse porseleinen wandschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpot met floraal/goud en foo-hond decor. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Divers. Kang Xi, Familie Verte, Chine de commande. Diverse haarlijnen en chips + goed. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. 1x Familie Rose, mandarijn decor schotel, goed. 1x Imari kopje met schotel, kopje heeft chip, schotel is goed. 1x capucijner kopje met floraal deco...
17e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met sokkel. Afmeting: H 18,5 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Landschap + tuin decor. Eén bord goed. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: 17e Eeuwse grote dikwandige kom, watervogel in landschap decor, gelijmd. Grote Japanse Kakiemon schaal, circa 1700, 19e eeuw gekramd (restaur...
Grote Chinees porseleinen schotel met kylin en floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 36 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Bolvaas met bodemmerk, circa 1700, randschade. 2x Cargo kommen, 17e - 18e eeuw, floraal decor, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met figuren decor + houtgestoken voet. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen Kang Xi schotel met tuin/landschap/granaatappel/goud decor. Met bodemmerk. Professionele randrestauratie, chips. Afmeting: Ø 35,3 cm. In redelijk/goede staat...
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren/hert decor. Eén schotel twee chips. Eén schotel gelijmd. Eén schotel randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop + schotels.Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chips. Twee kopjes goed. Eén schotel haarlijn. Drie schotels goed. Afmeting: 4,5 - Ø 10 cm. ...
Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuwse oorvaas met reliëf draken decor en mat zwart glazuur, randglazuur schade aan bovenrand. 1x 19e Eeuwse Kantonese Meiping vaas met craquelé glazuur,...
Vier-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung, landschap/floraal decor. Eén bord haarlijn. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor en foo-hond. Eén chip deksel. Afmeting: H 65 x Ø 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Hollandse polychrome platelen vaas. Jugendstil. Circa 1910. Gouda, 304.R. Met floraal decor. Chip bovenrand. Afmeting: H 31 cm. Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Thüringen porseleinen papegaaien. Circa 1930. Twee verschillende merken. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/leeuw decor. Gemerkt De Bijl. Enkele chips. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Antiek 4-pas porseleinen tegeltableau van Porceleyne Fles Delft. Circa 1910. Afmeting: 31 x 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur van Martin Stolk. Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood van kleur, met bloemvaas/vogel op tak decor. Afmeting: 200 x 165 cm. In goede staat.
Lange oude/antieke perzische loper met floraal decor en meerkleurig, cond G. 94x325 cm
Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.
Louis Quinze Franse-stijl vitrinekast met bronzen versiering, glazen schappen en marmeren blad. Ongerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 72 x 42 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten één-deurs vitrinekast in Franse stijl met verguld beslag. Stijlmeubel. Afmeting: 163 x 74 x 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten commode met snijwerk. Figuren/leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd kamerscherm van zachthout met vier lamellen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 4 x 190 cm. In goede staat.
Empire-stijl verzamelaarskast van mahoniehout, met roldeuren, bronzen versieringen en diverse schuiflades voor munten of mineralen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 140 x 55 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse speeltafel van notenhout. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 76 x 82 x 42 cm. / 76 x 82 x 84 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Fries Louis Seize kabinet met guirlandes en volle zuilen + twee vazen (Duitsland). Circa 1900. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 255 x 170 x 55 cm.
Zes Cesca stoelen. Ontwerp Marcel Breuer. Met chroom geëboniseerd hout + biezen vlechtwerk. Wel wat gebruikssporen. Afmeting: 83 x 55 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken armleunstoelen met rode velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 80 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gatelegtafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 87 x 120 x 129 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse eikenhouten barok commodo met klauwpoten, bronzen beslag en geschilderd blad. Afmeting: 79 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands empire secretaire van eikenhout. Met volle zwarte zuilen, messing capitellen en origineel ringbeslag. Afmeting: 148 x 97 x 49 cm. In goede originele staat.
Groen gelakte tuinbank met gietijzeren zijkanten. Midden 20e eeuw. Breedte: 155 cm x 59 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met facet geslepen glas. Circa 1900. Gemerkt A.C.C. Voorste venster randschade. Inclusief origineel foedraal. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Kleine miniatuur Hinterzappler pendule onder originele glazen stolp. Romaanse kerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...
Zeer grote 19e eeuwse wortelnoten Zaanse klok met atlas + wekkerfunctie. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Lang enkelloops geweer met damastloop, gravering en laadstok. Afmeting: L 141 cm. In goede staat.
Antiek geweer in lederen koffer met gravering/fazanten. J.A. Soutires. Deuk voor in loop. Afmeting: L 118 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek tin + koperwerk. Onder andere veel miniatuur doofpotten et cetera. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Chinese dekseldoos van hardhout met tin. Kat Hing Hongkong + medailles. Republiek. Circa 1920. Afmeting: 8 x 19 x 16 cm. In goede staat.
Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.
van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...
Groot lot barnsteen met diverse armbanden, colliers en hangers. Totaal ca 462 gram.
Groot lot zilveren ringen, 925/000- 835/000, met o.a. kinderringen en ringen met floraal decor. ø 38-57. Totaal ca 59 gram. In goede staat
Zilveren lapponia ring, 925/000, model 'Pluto', ontworpen door Björn Weckström. Breedte kop 8 mm. ø 50. Gebruiksporen. ca 3,0 gram.
Twee gouden ringen, trouwring, gladmodel, 585/000, en een kleine zegelring, onder gehalte. Totaal ca 3,5 gram.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met jade. Grote forse ring met een achtkantige kop en een ovaal cabouchon geslepen jade. Grootte kop 20x16mm. ø 59. Totaal ca 13,5 gram. In goede staat
Geelgouden ring en oorbellen, 585/000, met jade. Een ring met een ovale opengewerkte rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen jadesteen, grootte kop 18x24mm., ø59, en een paar oorschroeven met een...
Fraai palissander houten kistje met intarsia en gevuld met naaigerei met zilver, BWG. Fraai kistje, mist aan de onderzijde één lijstje, gevuld met twee schaartjes, waarvan één met zilveren ogen, een p...