Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

19e Eeuwse Engelse theetafel
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.

Plated chocolade ketel,
Startpreis 60 EUR

Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.

Zilveren inktstel
Startpreis 160 EUR

Inktstel met zilveren houder, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met gekrulde poten en versierd met graveerwerk. De zilveren greep is tevens versierd met graveerwerk. Het inktstel is voorzien v...

Zilveren geboortelepel
Startpreis 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervormige bak en een steel voorzien van graveerwerk en bekroond met de republiek. Voorzien van een gravure aan de achterzijde van de bak: Faeki JakobsPalsma ...

Vier delen kristal met zilverwerk
Startpreis 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met een melkkannetje en een lepelvaasje met zilveren rand voorzien van parelbewerking, 11x6x10cm, ø5x9cm. Een kleine kristallen kandijcoupe met deksel voorzien ...

Zilveren broodmand
Startpreis 350 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. Op een ovale ring met parelrand. MT.: Van Kempen, Begeer en Vos. Voorschoten, jl.:L: 1921. 24x16x9cm. ca 315 gram. I...

Makelaarsstaf met zilver
Startpreis 250 EUR

Makelaarsstaf van palissanderhout met zilver afgezet. Aan één zijde voorzien van het Rijkswapen aan de andere zijde voorzien van het NVM logo. MT.: MT.: A.Peddemors, Haarlem. 12,5 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren bonbonmand, 835/000, met gezaagd spijlendecor, filetranden en 2 leeuwenmacrons met ogen. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:U: 1955. 14x10x5cm. ca 103 gram. In zeer goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Djokja rond met bloemdecor geplaatst op 3 pootjes. ø17x3cm. ca 160 gram. In goede staat.

Lot zilver & kristal
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver deels met kristal. O.a. een kristallen strooibus met zilveren dop, een geëtst glas op zilveren voet, een theebus met zilveren rand en dop met graveerwerk. Een zilveren strooier, cilindervor...

Chinese penselenpot
Startpreis 300 EUR

Chinese emaille sur bisquit porseleinen penselenpot met lelie decor. Afmeting: H 10,6 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1840
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Diana met jachthond. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + touwtjesslinger. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Zilveren houder
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren houder, 800/000, rond model met een gecontourneerde rand en voorzien van gestanst bloemdecor. Met 2 grepen gemaakt uit voluten. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. Binnenbak ontbreekt. 19,5x12...

Zilveren doos (Engeland)
Startpreis 60 EUR

Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat

Zilveren theekan
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren theekan, 925/000, op een ronde voet versierd met gedreven floraal decor en cartouche. Met houten greep en een scharnierend deksel met floraal decor en houten knop. MT.: Josiah Williams & co, ...

Reiscouvert in schede
Startpreis 520 EUR

Reisbestek met zilver in schede. 18e eeuws reiscouvert met een mes en vork met een zilveren greep versierd met floraal en figuren en bekroond met een ruiter te paard. Geplaatst in een lederen schede m...

Sigarenkoker & cassette met pijpje
Startpreis 120 EUR

Sigarenkoker met zilver, 833/000, en een cassette met barnsteenpijpje met gouden rand, 585/000. Leren sigarenkoker met zilveren gezaagd element met een paard en koets voorzien van een haak en bevestig...

Zilveren petit-four schep
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren petit four schep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad met een gekrulde steel. Leeuwarden, jl.:i:1943. 11x6,5cm. ca 43 gram. In goede staat.

Lot Chinees zilver (3x)
Startpreis 80 EUR

Lot Chinees zilver met een klemband, 925/000, rijkelijk versierd aan de binnenzijde en aan de bovenzijde voorzien van bloemen en een chinees teken. ø8 cm, En twee zilveren houders met een oor in de vo...

Zilveren schaal Jugendstil
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren schaal, 800/000, jugendstil, ovaal model versierd met opengewerkt floraal decor. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn, gemerkt M.B. Firmanss ca.305 gram. 33x21x4,5cm. In goede staat.

Zilveren bakje met voorstelling
Startpreis 120 EUR

Zilveren bakje, 833/000, schuitvormig model, versierd met verschillende voorstellingen met dieren. Het bakje is voorzien van een hengsel. MT.: vermoedelijk W.Lobbensteijn, Schoonhoven, jl.:C:1912. 8x6...

Zilveren bestek
Ergebnis: 1.200 EUR

Zilveren bestek, 835/000, met 6 kleine lepels en 5 kleine vorken, 10 grote lepels en 11 grote vorken, een eierlepel, 2 vismessen, een klein vleesvorkje, een sauslepel, een groentelepel, aardappellepel...

Zilveren roomkan, 18e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Engelse zilveren roomkan, 925/000, Rond model, geplaatst op 3 bewerkte poten met palmetten. De kan is voorzien van een versiering met voluten, een voorstelling met bomen en vogels en een groot...

Zilveren bonbonmand met strik
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met gezaagd spijlen en cirkeldecor. Voorzien van parelrand en greepjes in de vorm van strikken. Geplaatst op 4 pootjes. MT.:J. de Vries, Hoorn, jl.:H:1817. 1...