Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

54. Oktoberveiling

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Oktober 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Joh. Larij, Vaas met narcissen
Startpreis 200 EUR

Joh. Larij. Vaas met narcissen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 48 cm. In goede staat.

Horsman, Hollands havengezicht met boten
Ergebnis: 200 EUR

Horsman. Circa 1930. Hollands havengezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Cassette met zilveren vork & lepel
Startpreis 60 EUR

Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.

Eiken secretaire
Startpreis 350 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Startpreis 80 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Zilveren kluwenhouder
Ergebnis: 120 EUR

Bijzonder zilveren kluwenhouder, 800/000, met filigrain. Rinkelband gemaakt met filigrain voorzien van een hangeroog met daaraan een kluwenhouder gemaakt met zilveren elementen en filigrain. Stukje fi...

Suikercoupe op zilveren voet
Startpreis 150 EUR

Kristallen suikercoupe op zilveren voet, 934/000, rond geslepen coupe met waaierslijpsel. Geplaatst op een 10 kantige zilveren voet met cannelures en filetranden. Geplaatst op 5 bolpoten. MT.: H.Smit,...

L. Basset, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 80 EUR

L. Basset. Circa 1960. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 93 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse eiken tafel
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.

Twee kerkelijke kandelaren, H 92 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Twee prachtige vroeg 19e eeuwse plated kerkelijke kaarskandelaren met acanthusbladeren en graveringen. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 25 - 26 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi + Queng Lung. Floraal decor. Twee Kang Xi borden, floraal decor + bodemmerk, minimale randglazuurschade. Twee Queng Lung borden, gaaf. Afmeting: Ø 2...

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan, H 20 cm.
Ergebnis: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Bruin lederen armleunstoel
Ergebnis: 100 EUR

Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere, 1840
Ergebnis: 225 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Onduid.gesign., Landschap met koeien
Ergebnis: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Haagse School. Landschap met koeien. Afmeting: H 50 x B 70 cm . In goede staat.

Snuifdoos met zilverwerk
Startpreis 280 EUR

Snuifdoos van een tijgerschelp met een zilveren deksel langs de rand versierd met graveerwerk. 9x6x4cm. ca 83 gram. In goede staat.

Mahonie commode, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Gründerzeit commode. Circa 1880. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Twee Chinese hockers
Ergebnis: 140 EUR

Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.

Hocker/cloisonné blad
Ergebnis: 150 EUR

Chinese hardhouten hocker met cloisonné blad. Floraal/kraanvogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 42 cm. In goede staat.

Eiken gebogen commode
Startpreis 150 EUR

Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)
Ergebnis: 80 EUR

Kleine 18e Eeuwse vitrine van eikenhout, voor religieus beeld. Eén-deurs. Afmeting: 56 x 33 x 25 cm. In goede staat.

Duits schrijfbureau, 1880
Startpreis 600 EUR

Duits notenhouten schrijfbureau. Biedermeier-stijl. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 78 x 77 x 136 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Startpreis 350 EUR

Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vaasjes, H 12 - 13 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Landschap/floraal/koekoek in landschap decor. Bij één vaas chips bovenrand. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Set antieke Chinese vazen, H 33 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren in berglandschap decor. Enkele minimale haarlijnen + deksel restauratie. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Vier biedermeier stoelen
Ergebnis: 70 EUR

Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden

H. Rietberg, Landschap met vuurboom
Ergebnis: 100 EUR

H. Rietberg. 20e Eeuw. Indonesische School. Landschap met vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

F. Kaxnaa, Indonesisch landschap met vulkaan
Ergebnis: 60 EUR

Frederik Kaxnaa. 20e Eeuw. Indonesische School. Indonesisch landschap met vulkaan. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Klaptafel met intarsia
Startpreis 250 EUR

Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.

Ovale bijzettafel met intarsia
Startpreis 250 EUR

Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 550 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.

Drie19e eeuwse Familie Rose kommen Ø 12,5 - 16,5 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Divers. 1x Kleine kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Kom met floraal/bamboe decor + bodemmerk. 1x Grote kom met floraal/krekel decor + bodem...

Gründerzeit spiegel, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.

Antieke penantkast
Startpreis 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Front van Engelse hoekkast
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.

Map met 10 etsen/aquarel
Startpreis 25 EUR

Map met etsen/aquarel gravure + stripboek 1983 Judge Dredd. Bestaande uit: Elf etsen knotwilgen, onduidelijk gesigneerd. Eén aquarel Jelle Trachtig. Eén gravure Taurel. Afmeting: 26 - 45 cm. In redeli...

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 12,2 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met diverse medaillon decors + bodemmerk. Kang Xi? Afmeting: H 5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Ergebnis: 140 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Ergebnis: 325 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Trekpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Kopje met floraal/medaillon decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger/floraal decor. Met bodemmerk. Gaatje in bodem, voorheen lampenvoet. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Zilveren beugel (voor schaal)
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

Henk Leurs, Poldergezicht met molen
Startpreis 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Van Eys, Belgische stad
Ergebnis: 100 EUR

M. van Eys. Circa 1900. Belgische School. Belgische stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Ergebnis: 50 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820
Startpreis 140 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.

Chinese bloempot + onderschotel
Ergebnis: 850 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met onderschotel. Tuin/pioenroos/vogel decor. Afmeting: 26,5 - Ø 29 cm. In goede staat.

Chinees druivenbord Ø 26 cm.
Startpreis 100 EUR

Kang Xi gemerkt Chinees porseleinen druivenbord met craquelé glazuur. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Gebogen side board
Ergebnis: 180 EUR

Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.

Hollandse eiken empire commode, 1810
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.

Oud Perzisch bidkleed, 171 x 117 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Beige. Panderman, Turkije. Afmeting: 171 x 117 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 181 x 160 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.

Mensink, de Dinkel bij Denekamnp
Ergebnis: 40 EUR

Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boeren interieur
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 168 x 245 cm.
Ergebnis: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 95 x 148 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Creme-roze, floraal decor. Afmeting: 95 x 148 cm. In goede staat.

Handgeknoopt zijden kleed, 223 x 140 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Handgeknoopt zijden kleed. Met voorstelling van rozen uitlopend in pot, met diverse bloemen/vogels decors. Afmeting: 223 x 140 cm. In goede staat.

Perzische tapijt
Ergebnis: 275 EUR

Lange oude/antieke perzische loper met floraal decor en meerkleurig, cond G. 94x325 cm

Perzisch kleed, 180 x 120 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 260 x 150 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Ergebnis: 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Twee kapitale Chinese kaarskandelaren
Ergebnis: 9.000 EUR

Twee zeer zeldzame kapitale Chinese vergulde bronzen/cloisonné kaarskandelaren met ramskoppen/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 79 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup, H 4 x Ø 8 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Perzische loper, 270 x 75 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 245 x 140 cm.
Ergebnis: 90 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, H 51 cm.
Startpreis 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen beeld naar Ossip Zadkine
Startpreis 7.000 EUR

Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Engelse wortelnoten documentenkist met datumaanduiding, opbergvakken en inktpotten. Circa 1900. Afmeting: 32 x 31 x 25 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees Wanli bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 280 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met tuin decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose tempelhouder
Startpreis 5.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tempelhouder met keizerlijk geel + floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm.

Schwarzwalder figuur, 1880
Startpreis 300 EUR

Groot antiek Schwarzwalder snijwerk figuur van notenhout. Circa 1880. Edelhert met roofvogel. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Baardman kruik
Ergebnis: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardman kruik met medaillon. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Weense bronzen deurbel
Ergebnis: 350 EUR

Weense bronzen deurbel met bokkenkop. Ontwerp Walter Bosse. 1904 - 1979. Afmeting: 22 x 11 x 15 cm. In goede staat.

Grote bronzen strijdwagen
Startpreis 2.250 EUR

Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.

Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte, H 27 cm.
Startpreis 120 EUR

Antieke sculptuur van Napoleon Bonaparte. 19e Eeuw. Gietijzer. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen windhond
Ergebnis: 225 EUR

Grote bronzen windhond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 80 x 35 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 17,5 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1860
Startpreis 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kaarskandelaren met faun en putti + Carrera marmer. Circa 1860. Afmeting: H 36 - 37 cm. In zeer goede staat.

Bronzen figuur, H 25,5 cm.
Startpreis 110 EUR

Bronzen figuur in jugendstil-stijl. Figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Ergebnis: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Eén met lange Lijs decor, handvat gelijmd + haarlijn. En één met landschap decor, randschade deksel + haarlijn. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijke staat...

Chinese waterpot Ø 11,7 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen waterpot met oren en oxyde rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1925
Startpreis 80 EUR

Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.

19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur
Ergebnis: 250 EUR

Grote 19e eeuwse houtgesneden religieuze wandsculptuur met polychromie. Afmeting: 59 x 16 x 14 cm. In goede staat.

Twee koperen piedestals
Startpreis 300 EUR

Twee grote Art Deco koperen piedestallen voor planten/kaarsen etc. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Twee delen aardewerk
Startpreis 40 EUR

Twee delen oud/antiek aardewerk. 1x Bisquit porseleinen vrouw met tamboerijn, circa 1900, gemerkt. 1x Groot modern terracotta geglazuurd figuur, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 22 - 44 cm. In goede sta...

Antiek Frans figuur, 1880
Startpreis 250 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen figuur op rood-marmeren basement. Le Triomphe Sportif, door A.J. Scotte. Circa 1880. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,8 cm.
Ergebnis: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vlinder decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 18,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met geritste tekst in bodem + goud. Afmeting: H 4 x 18,7 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke theestoof
Ergebnis: 250 EUR

Zeldzame antieke mahoniehouten empire theestoof in bloemvorm. Lichte fineerschade. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese poortwachters leeuwen
Startpreis 1.000 EUR

Twee oude Chinese bronzen tempelleeuwen met halsbanden. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen figuur
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabische jongen op marmeren sokkel. Gesigneerd Preifs + gietstempel Parijs. Na-gietsel. Afmeting: 20 - 27 cm. In goede staat.

Drie delen brons
Startpreis 50 EUR

Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...

Twee antieke Franse figuren
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.