Bronzen aap met memento mori zittend op boeken. Marmeren basement. Weens. Bronze Austria. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. 1x Oosterse olielamp. 1x Kylin. 1x Man + vrouw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Marmeren? met albast buste. Studio Prof. J. Bessi. 20e Eeuw. Afmting: H 39 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Circa 1900. Chinese jongen met vis. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Moderne keramieken buste met handgeschilderd bomen decor + brons/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Acht bronzen figuren door Antoinette Ruiter (Oldenzaal). Leerlinge van Jan Kip. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Drie oude paarden met koetsen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Hond op kleed. Op basement. Circa 1870. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oude of antieke gipsen gaper met polychromie. Apotheek/drogist teken. Afmeting: 51 x 42 x 26 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Perzië? Terracotta damesbuste. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Spelende kinderen. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Twee honden. Circa 1900. Eén poot gerestaureerd. Afmeting: 8 x 14 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen gepolychromeerd figuur. Fluit spelende jongen. Circa 1880. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen figuren in klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur naar Ossip Zadkine. Gesigneerd O.Z. 20e Eeuw. Zwaaiende mensen in kubistische stijl. Afmeting: 102 x 42 x 24,5 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Frans bronzen figuur om marmeren sokkel. Vrouw met mandoline. Door Paul Eugène Mengin. 1853 - 1937. Met gietstempel. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Grote bronzen Balthazar. Gesigneerd, Y WL 2 2000. Afmeting: 66 cm. In goede staat.