Chinees porseleinen kopje met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen familie rose opengewerkte vaas, met daarin een olielamp. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kopje met oranje/rood glazuur, floraal decor. Zeer gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden oorringen, 750/000, Pomellato Nude met London Topaas en diamant. Witgouden creolen aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct. Voorzien van een vierk...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met ijzeroxyde rood glazuur en blauwe draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.