Chinees porseleinen kopje met geel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen familie rose opengewerkte vaas, met daarin een olielamp. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Japans porseleinen dekselpotten. 18e - 19e Eeuw. Fabeldier, feniks, floraal en goud decor. Eén deksel professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 92 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen dekselpotten met hoogwaardigheidsbekleders in tuin decor. Baluster vorm. 18e - 19e Eeuw. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 45,5 x 26,5 cm. In zeer goede staat...
Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kopje met oranje/rood glazuur, floraal decor. Zeer gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden oorringen, 750/000, Pomellato Nude met London Topaas en diamant. Witgouden creolen aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct. Voorzien van een vierk...
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal/vissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met ijzeroxyde rood glazuur en blauwe draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wapenbord met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselterrine met onderschaal. Floraal/goud decor. Terrine: goed. Onderschaal: haarlijn + chip. Afmeting: 21 x 35 x 27 cm. In redelijk/goed staat.
Twee prachtige 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met hockers. Familie rose, figuren/floraal/insecten/goud decor. Eén deksel haarscheur + chips. Verder goed. Afmeting (vazen):...
Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geflambeerde schaal in lotusbloem-vorm. Afmeting: 9 x 25 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen pagodes met floraal decor. Beide pagodes 8-delig. Afmeting: 121 cm. In goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op ronde ring. In het midden is het cabaret voorzien van een gegraveerd wa...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met geisha/bloemvaas op hocker decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese vergulde bronzen wierookbrander met olifanten koppen + olifant op deksel. Gebruikssporen slijtage. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Jan Voerman Sr. 1857 - 1941. Zonnig dorpsgezicht met landarbeiders in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...