Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule met wolf, snaarinstrument en gebruneerd bronzen huisje. Circa: 1800. Mooie vergulde wijzerplaat (beschadigd). Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.