19e Eeuwse vergulde Franse bronzen reiswekker in Louis Seize-stijl met eind 19e eeuws uurwerk, stil. Zonder slagwerk. Bovenliggende balans, emaille wijzerplaat beschadigd, één sierstuk rechtsboven wijzerplaat mist. Wekker heeft prachtige sierstukken zijkanten. Afmeting: 20 x 11 x 6,5 cm. In redelijke staat.