Twee delen Frans porselein. Eén maal bonbonniere. Eerste helft 20e eeuw. Handbeschilderd en gesigneerd 'R. Dernan'. Met landschappen en figuren decor. Eén electrische lamp. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd 'P. Pecchioli'. Met dansende figuren decor. Afmeting: 20 - 56 cm. In goede staat.