Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40 cm. Aquarel op papier. Lichte vochtvlekken. Afmeting: 51 x 40 cm. In redelijk/goede staat.