Blaker met zilver, 833/000, op 18e eeuws Chinees blauw bordje met wat craquele in glazuur. Kleine zilveren kandelaar en dover met geschulpte rand en een gecontourneerde greep, allen bewerkt met graveerwerk. MT:M.A.G. Sandfort, Zwolle, 1853-1881. ø12x7cm. In goede staat